Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Stacja  PKP w miejscowości Podczerwone została odrestaurowana!Stacja PKP w miejscowości Podczerwone została odrestaurowana!
2020-10-30 // czytaj cały
W okresie od maja 2019 do września 2020 firma UNI-BUD Jacek Smoleń wykonała roboty budowalne dotyczące przebudowy i zmiany sposobu użytkowania budynku stacji PKP w miejscowości Podczerwone na budynek usługowy w ramach projektu pt. „Historyczno-kulturowo-przyrodniczy szlak wokół Tatr – etap III. Całkowita wartość robót wyniosła 1 056 872,08 zł.
Utrudnienia w ruchu w związku z biegiem na nartorolkachUtrudnienia w ruchu w związku z biegiem na nartorolkach
2020-09-17 // czytaj cały
Wójt Gminy Czarny Dunajec informuję, że w dniu 19 września 2020 r. w godzinach od 10:40 do 11:40 przez miejscowość Ciche odbędzie się bieg na nartorolkach „UPHILL ZACHODNIEGO PODHALA” – W RAMACH CYKLU VEXA SKIROLL TOUR 2020”
UWAGA KONKURS – „PIŁKA W GRZE”UWAGA KONKURS – „PIŁKA W GRZE”
2020-09-15 // czytaj cały
Zachęcamy małopolskich rolników do wzięcia udziału w konkursie “Piłka w grze” organizowanym przez Urząd Statystyczny w Krakowie, zaś gminy do promowania konkursu i samospisu internetowego.
Informacja o utrudnieniach w ruchu w związku z wyścigiem kolarskim Tatra Road Race w dniu 12.09.2020Informacja o utrudnieniach w ruchu w związku z wyścigiem kolarskim Tatra Road Race w dniu 12.09.2020
2020-09-11 // czytaj cały
Od godz. 10:00-10:40 będą następowały STARTY poszczególnych wyścigów z Hotelu AMW Rewita w Kościelisku przy ulicy Nędzy-Kubińca 101
Zawodnicy skręcają w LEWO w kierunku Kościeliska w ul.Nędzy- Kubińca, a następnie w PRAWO w ul.Salamandra, po pokonaniu podjazdu zawodnicy jadą PROSTO w kierunku Dzianisza i skręcają w PRAWO w Słodyczki w kierunku Nowego Bystrego, jadąc drogą w dół skręcają w lewo w KULE i tam po pokonaniu podjazdu skręcają w prawo w drogę rowerową.
KOMUNIKAT W  sprawie wznowienia działalności punktów  nieodpłatnej  pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego  w  Powiecie  NowotarskimKOMUNIKAT W sprawie wznowienia działalności punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Powiecie Nowotarskim
2020-09-10 // czytaj cały
Z dniem 14 września 2020r. zostaną otwarte punkty nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego za wyjątkiem punktów w Jabłonce i Maniowach.
Szkoła dla rodziców i wychowawcówSzkoła dla rodziców i wychowawców
2020-09-03 // czytaj cały
Trwa nabór na bezpłatne warsztaty „Szkoła dla rodziców i wychowawców”. Warsztaty poprowadzą wyspecjalizowani psychologowie.
Ogólnopolska Kampania Społeczna: Bez chemii na drodzeOgólnopolska Kampania Społeczna: Bez chemii na drodze
2020-09-03 // czytaj cały
To ogólnopolska kampania społeczna adresowana do użytkowników dróg, a w szczególności do kierowców, rowerzystów, pasażerów oraz rodziców młodych ludzi, którzy w bliższej lub dalszej przyszłości zostaną kierowcami.
Powrót szkolnej prasyPowrót szkolnej prasy
2020-09-01 // czytaj cały
Pierwszy dzień września oznacza powrót dzieci do szkoły, ale i do redagowania szkolnej gazetki. Numer wrześniowy czasopisma "Bez tytułu" wydawany przez SP Ciche jest już dostępny.
Rozpoczęcie roku szkolnegoRozpoczęcie roku szkolnego
2020-09-01 // czytaj cały
Szanowni Nauczyciele, Pedagodzy i Wychowawcy!
Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
Pracownicy Administracji i Obsługi!
Drodzy Uczniowie!

Za nami okres wakacji i związanej z tym beztroski, która jednak miała inny wymiar w tym roku, z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa.
Projekt - Pod biało-czerwoną flagąProjekt - Pod biało-czerwoną flagą
2020-08-27 // czytaj cały
DRODZY MIESZKAŃCY! DZIAŁAJMY!
Projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu.