Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Wytyczne dot. ponownego otwarcia przedszkoli, punktów przedszkolnych oraz oddziałów przedszkolnych
2020-04-30 // czytaj cały
Gmina Czarny Dunajec – przed decyzją o zakresie ponownego otwarcia przedszkola, punktów przedszkolnych oraz oddziałów przedszkolnych – konsultuje się z dyrektorami tych placówek oraz Sanepidem. Dopiero po uzyskaniu stosownych informacji, także
w zakresie możliwości realizacji wytycznych zapewniających bezpieczeństwo w w/w placówkach– wyda w tej sprawie stosowny komunikat.
Konkurs fotograficzno- czytelniczy CZYTAM W DOMUKonkurs fotograficzno- czytelniczy CZYTAM W DOMU
2020-04-30 // czytaj cały
W Szkole Podstawowej nr 1 im. Andrzeja Knapczyka-Ducha w Czerwiennem odbył się konkurs fotograficzno- czytelniczy „CZYTAM W DOMU”. Pomysłodawczynią konkursu oraz organizatorem była Anna Kmin-Szlembarska, nauczyciel języka angielskiego oraz bibliotekarz.
Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych z terenu Gminy Czarny DunajecHarmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych z terenu Gminy Czarny Dunajec
2020-04-28 // czytaj cały
Odpady należy wystawić przed godz. 8:00.
Odbiór z poboczy dróg przebiegających przez tereny zabudowane, tak jak jest to przyjęte przy odbiorze odpadów komunalnych.
Zbiórka oponZbiórka opon
2020-04-27 // czytaj cały
Drodzy mieszkańcy pragnę poinformować że akcja zbierania zużytych opon cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a ich ilość przerosła nasze oczekiwania. Dlatego też zbiórka przedłuża się i występują opóźnienia. Zapewniamy, że wszystkie opony zostaną zebrane!
APEL - ZAKAZ WYPALANIA TRAWAPEL - ZAKAZ WYPALANIA TRAW
2020-04-23 // czytaj cały
Wiosna to okres, kiedy wyraźnie wzrasta liczba pożarów łąk i nieużytków rolnych. Ogień stanowi ogromne zagrożenie dla życia roślin, zwierząt i ludzi oraz wpływa niekorzystnie na całość środowiska przyrodniczego.
TARCZA ANTYKRYZYSOWA  GMINY CZARNY DUNAJEC DLA PRZEDSIĘBIORCÓWTARCZA ANTYKRYZYSOWA GMINY CZARNY DUNAJEC DLA PRZEDSIĘBIORCÓW
2020-04-22 // czytaj cały
Drodzy Przedsiębiorcy Gminy Czarny Dunajec, wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom postanowiłem w ramach struktur Urzędu Gminy Czarny Dunajec zorganizować wsparcie dla firm, których płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19.
Zachowaj szczególną ostrożność w lesie!Zachowaj szczególną ostrożność w lesie!
2020-04-21 // czytaj cały
W związku z utrzymującą się suszą z dnia na dzień wzrasta stopień zagrożenia pożarowego
w lasach zlokalizowanych na terenie Gminy Czarny Dunajec.