Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Mieszkańcy Podhala mogą BEZPŁATNIE wykonać badanie przesiewowe raka jelita grubego i to w pełnym znieczuleniu!Mieszkańcy Podhala mogą BEZPŁATNIE wykonać badanie przesiewowe raka jelita grubego i to w pełnym znieczuleniu!
2020-07-07 // czytaj cały
Od maja 2019 r. w Allmedica w Nowy Targu z dużym sukcesem w ramach programu „Szanuj zdrowie! Program profilaktyki raka jelita grubego dla mieszkańców powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego” wykonujemy badania przesiewowe w kierunku raka jelita grubego.
Ostrzeżenie meteorologiczne nr 156 - możliwe burze z opadami deszczuOstrzeżenie meteorologiczne nr 156 - możliwe burze z opadami deszczu
2020-07-02 // czytaj cały
Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 do 30mm, lokalnie do 35mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami grad. Prawdopodobieństwo wystąpienia 75%.
Ku końcowi zmierzają roboty budowlane na stacji PKP w miejscowości Podczerwone!Ku końcowi zmierzają roboty budowlane na stacji PKP w miejscowości Podczerwone!
2020-07-01 // czytaj cały
Wykonawca - firma UNI-BUD Jacek Smoleń firma UNI-BUD Jacek Smoleń powoli zmierza ku końcowi robót budowlanych dotyczących przebudowy i zmiany sposobu użytkowania budynku stacji PKP w miejscowości Podczerwone na budynek usługowy w ramach projektu pt. „Historyczno-kulturowo-przyrodniczy szlak wokół Tatr – etap III.
Ogłoszenie o odczytach wodomierzy
2020-07-01 // czytaj cały
Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu – Referat Komunalny, informuje mieszkańców Czarnego Dunajca, korzystających z gminnej sieci wodociągowej, że w dniach 2 do 4 lipca 2020 r. w godzinach od 8:00 do 13:00 będzie przeprowadzony odczyt wodomierzy w domach.
Ostrzeżenie meteorologiczne nr 153 - możliwe burze z opadami deszczu i graduOstrzeżenie meteorologiczne nr 153 - możliwe burze z opadami deszczu i gradu
2020-06-29 // czytaj cały
Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym, a w czasie burz nawalnym. Prognozowana wysokość opadów miejscami od 40 - 60mm. W trakcie opadów deszczu będą występować burze z porywami wiatru do 11 km/h, miejscami grad. Prawdopodobieństwo wystąpienia 80%.
Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty, Drodzy Rodzice i UczniowieSzanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty, Drodzy Rodzice i Uczniowie
2020-06-26 // czytaj cały
Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 życzę całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom placówek oświatowych wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Życzę również udanego wypoczynku, a także regeneracji sił, by w przyszłym roku szkolnym mogli Państwo dalej podejmować trud wychowania młodego pokolenia, szczególnie teraz w tych ciężkich warunkach związanych z obostrzeniami przez Covid-19.
Stu dwudziestu jeden najzdolniejszych uczniów z terenu Gminy Czarny Dunajec otrzymało stypendia motywacyjne.Stu dwudziestu jeden najzdolniejszych uczniów z terenu Gminy Czarny Dunajec otrzymało stypendia motywacyjne.
2020-06-26 // czytaj cały
Z wnioskami wystąpili rodzice oraz dyrektorzy 15 szkół podstawowych z terenu Gminy Czarny Dunajec.
Ostrzeżenie meteorologiczne nr 146 - możliwe burze z opadami deszczuOstrzeżenie meteorologiczne nr 146 - możliwe burze z opadami deszczu
2020-06-26 // czytaj cały
Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 do 30mm, lokalnie do 40mm oraz porywami wiatru do 75km/h. Miejscami grad. Prawdopodobieństwo wystąpienia 80%.
Indywidualne konsultacje z Doradcą EnergetycznymIndywidualne konsultacje z Doradcą Energetycznym
2020-06-24 // czytaj cały
Za nami pierwsze spotkanie z Doradcą Energetycznym, które odbyło się 8 czerwca 2020 r. w Sali Widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Czarnym Dunajcu i zostało poświęcone zagadnieniom z zakresu odnawialnych źródeł energii, w tym instalacji fotowoltaicznych oraz możliwości ich dofinansowania w ramach Rządowego Programu „Mój Prąd”.