Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Informacja o zmianach organizacyjnych w Urzędzie Gminy  w związku ze stanem epidemii  spowodowanej  przez koronawirusa SARS-CoV-2. z dnia 5 czerwca 2020 r.Informacja o zmianach organizacyjnych w Urzędzie Gminy w związku ze stanem epidemii spowodowanej przez koronawirusa SARS-CoV-2. z dnia 5 czerwca 2020 r.
2020-06-08 // czytaj cały
Wójt Gminy Czarny informuje, że w Urzędzie Gminy stopniowo znoszone są ograniczenia dotyczące załatwianie spraw w Urzędzie Gminy Czarny Dunajec, wprowadzone w związku z ogłoszeniem stanu epidemii spowodowanej przez koronawirusa SARS-CoV-2.
Z modlitewną pamięciąZ modlitewną pamięcią
2020-06-05 // czytaj cały
Najbliższa rodzina, społeczność nauczycielska, przedstawiciele czarnodunajeckiego samorządu upamiętnili dyrektora SP CICHE 1 Zbigniewa Ramskiego. Ceniony pedagog odszedł 10 lat temu.
SOW w MałopolsceSOW w Małopolsce
2020-06-03 // czytaj cały
Oddział Małopolski PFRON informuje, że 29 maja 2020 roku w SOW - Systemie Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON w całej Polsce zarejestrowano aż 107 tys. wniosków. W naszym województwie liczba wszystkich zarejestrowanych i roboczych wniosków wynosiła ponad 7,5 tysiąca. Wnioski wciąż napływają i ich liczba cały czas wzrasta.
Spotkaj się z doradcą energetycznymSpotkaj się z doradcą energetycznym
2020-06-02 // czytaj cały
W związku z rosnącym zainteresowaniem mieszkańców odnawialnymi źródłami energii oraz zmniejszeniem kosztów energii elektrycznej, Wójt Gminy Czarny Dunajec zaprasza mieszkańców miejscowości Czarny Dunajec na spotkanie informacyjne z Doradcą Energetycznym, które odbędzie się w dniu 8 czerwca 2020 r. (poniedziałek) o godzinie 17.00 w Sali Widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Czarnym Dunajcu (budynek OSP Czarny Dunajec) i zostanie poświęcone zagadnieniom z zakresu odnawialnych źródeł energii, w tym instalacji fotowoltaicznych.
Wspomnienie o dyrektorze Zbigniewie RamskimWspomnienie o dyrektorze Zbigniewie Ramskim
2020-05-29 // czytaj cały
Mija 10 lat od śmierci Świętej Pamięci Zbigniewa Ramskiego, dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem.
Majowa gazetkaMajowa gazetka
2020-05-29 // czytaj cały
Jest już najnowszy majowy numer miesięcznika "Bez tytułu" wydawany przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem.
Ostrzeżenie meteorologiczne nr 110 - możliwe burze
2020-05-28 // czytaj cały
Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscadmi od 10 do 20mm, lokalnie do 30mm oraz porywami wiatru do 60km/h. Możliwe burze, prawdopodobieństwo wystąpienia wynosi 80%.
Ruszamy z budowami – wsparcie dla przedsiębiorców dzięki realizacji projektów transgranicznych!Ruszamy z budowami – wsparcie dla przedsiębiorców dzięki realizacji projektów transgranicznych!
2020-05-27 // czytaj cały
Dzięki wcześniej pozyskanym dotacjom Gmina Czarny Dunajec wspiera przedsiębiorców w okresie pandemii i widma zastoju gospodarczego.