Komisja w składzie Jan Stachoń - przewodniczący, Marcin Kudasik i Renata Zięba, członkowie postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
Kategoria – Taniec Zbójnicki:
Kategoria I:
I m. - ,,Turnie” ze Starego Bystrego
II m - „Żeleźnica” z Pieniążkowic
III m - ,,Sykowni” z Załucznego
Wyróżnienie:
„Mali Białcanie” z Białki Tatrzańskiej, „Giewont” z Olczy, „Śleboda” z Podczerwonego
Kategoria II:
I m. – ,,Tatry” z Ratułowa
II m. – „Bystrzanie” z Nowego Bystrego
III m. – ,,Piekielnicanie” ze Piekielnika
Wyróżnienie:„Zawaternik” z Leśnicy Gronia, „Dzielany” z Działu
Kategoria – Śpiew Solowy
Kategoria I:
I m. – Zuzanna Kopieć - zespół ,,Tatry” z Ratułowa
II m. – Adriana Kuchta - zespół ,,Mali Białcanie” z Białki Tatrzańskiej
III m. – Klaudia Głowacz - zespół ,,Odrowązianie ” z Odrowąża
Wyróżnienie:
Oskar Sikorski - „Mali Brzegowianie”
z Brzegów, Katarzyna Bobak - „Mali Holni” z Sierockiego
Kategoria II:
I m. – Natalia Bartol - ,,Wiyrchowianie” z Bukowiny Tatrzańskiej
II m. – Daria Król - „Serdocki” z Podszkla
III m. – Iwona Stopka z Wróblówki
Wyróżnienie:
Stanisław Kwak - „Mali Skrzypnianie” ze Skrzypnego, Natalia Kowalczyk - „Siumni” z Chochołowa, Dominik Cudzich - „Zyngierki” z Maruszyny Dolnej
Kategoria III:
I m. – Klaudia Bzdyk - zespół ,,Mali Witowianie” z Witowa
II m – Marta Strama - „Watra” z Bańskiej Wyżnej
III m – Elżbieta Bukowska - ,,Wiyrchowianie” z Bukowiny Tatrzańskiej
III m – Przemek Wesołowski - „Dzielany” z Działu
Wyróżnienie:
Monika Obrochta - „Polany” z Kościeliska, Maria Karpiel - „Polany” z Kościeliska
Kategoria – Śpiew Grupowy:
Kategoria I:
I m. - „Tatry” z Ratułowa
II m. - ,,Serdocki” z Podszkla
III m. – ,,Mali Witowianie” z Witowa
Wyróżnienie:Zespół „Mali Miętusianie” z Miętustwa, „Piekielnicanie” z Piekielnika, „Siumni” z Chochołowa
Kategoria II:
I m. – Duet z Działu - Przemysław Wesołowski, Ewelina Figura
II m. – Duet „Serdocki” z Podszkla - Dominik Ledworuch i Tomasz Opyd
III m. – Zespół „Mali
Mietusianie” z Miętustwa
Wyróżnienie:
„Bystrzanie” z Nowego Bystrego, „Zeleźnica” z Pieniążkowic
Kategoria III:
I m. - „Skrzypnianie” ze Skrzypnego
II m. - „Biołodunajcanie” z Białego Dunajca
III m. – Duet „Zornicy” TCKiS Jutrzenka Zakopane - Jakub Kluś i Anna Gąsienica Byrcyn
Wyróżnienie:
„Serdocki” z Podszkla, „Mali Dzianisanie” z Dzianisza, „Bystrzanie” z Nowego Bystrego
Kategoria – Taniec Solowy:
Kategoria I:
I m. – Jakub Nowak i Julia Styrczula - zespół „Tatry” z Ratułowa
II m. – Jakub Wesołowski i Martyna Habas - zespół „Dzielany” z Działu
III m. – Piotr Gawron i Justyna Fiedor - zespół „Żeleźnica” z Pieniążkowic
Wyróżnienie:
Andrzej Skorusa i Małgorzata Piszczór - zespół „Bystrzanie” z Nowego Bystrego, Jan Skowyra i Weronika Strama - zespół „Giewont” z Olczy, Seweryn Piekielnicki i Agnieszka Tomasik - zespół „Piekielnicanie” z Piekielnika
Kategoria II:I m. – Jan Łaś i Anna Łaś - zespół „Zawaternik” z Leśnicy Gronia
II m. – Paweł Mulica i Joanna Krzeptowska Jasinek - zespół ,,Polany” z Kościeliska
III m. – Marcin Dusza i Klaudia Głowacz - zespół ,,Odrowązianie” z Odrowąża
Wyróżnienie:
Szymon Wyrostek i Kamila Parzygnat - zespół „Mali Miętusianie” z Miętustwa
Bartłomiej Fudala i Zuzanna Król - zespół „Sykowni” z Załucznego
Leszek Dzielski i Natalia Krużel - zespół „Dzielanie” z Działu
Kategoria III:I m. – Jakub Styrczula i Maria Karpiel - zespół „Polany” z Kościeliska
II m. – Andrzej Skupień i Aneta Bukowska - zespół „Giewont” z Olczy
III m. – Paweł Sarniak i Joanna Kąś - zespół ,,Piekielnicanie” z Piekielnika
Wyróżnienie:
Hubert Stopka i Karolina Gąsienica Sieczka - zespół ,,Polany” z Kościeliska
Nagroda specjalna za taniec solowy:
Adriana Kuchta - Zespół „Mali Białcanie” z Białki Tatrzańskiej
Klaudia Głowacz - zespół ,,Odrowązianie” z Odrowąża
Maria Karpiel - zespół „Polany” z Kościeliska
Góral Info
Piotr Duraj