Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Nagrody Wójta

2013-10-31 do 2013-11-14 // Oglądano: 3592 // Wstecz
Nagrody WójtaDzień Edukacji Narodowej to tradycyjna okazja do wręczenia nagród Wójta Gminy. Tradycyjnie obywa się to podczas oficjalnych gminnych obchodów tego święta. Miejscem tegorocznego spotkania był Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Piekielniku.

Z rąk wójta Józefa Babicza oraz przedstawicieli władz samorządowych nagrody otrzymali: Iwona Florczyk - dyrektorka SP w Odrowążu, Ewa Palenik – dyrektorka Zespołu Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Czarnym Dunajcu, Krzysztof Kula – dyrektor SP 1 i Gimnazjum nr 1 w Cichem, Krystyna Chowaniec – dyrektorka SP w Podszklu, Iwona Kosakowska – dyrektorka Zespołu Szkół w Ratułowie, Bogdan Tyrybon – dyrektor Zespołu Szkół w Piekielniku, Stanisław Chowaniec – dyrektor SP w Chochołowie, Grażyna Komperda – dyrektorka SP w Pieniążkowcach, Ewa Vermessy-Gruber – dyrektorka SP w Podczerwonem, Wacław Sajdak – dyrektor Gimnazjum w Załucznem, Anna Kaczmarczyk – dyrektorka Przedszkola Samorządowego w Czarnym Dunajcu, Anna Jakubiec – dyrektorka SP nr 3 w Cichem, Lucyna Hosaniak – nauczycielka SP w Podszklu, Wojciech Kosakowski – nauczyciel SP nr 1 w Cichem, Kinga Winnicka – nauczycielka SP nr 2 i Gimnazjum nr 2 w Cichem, Halina Tylka – nauczycielka SP w Chochołowie, Edyta Banaś oraz Małgorzata Staszel – nauczycielki Zespołu Szkół w Ratułowie. Wyróżniono także Anielę Staszel – dyrektorkę SP i Gimnazjum SPSK w Starem Bystrem.

Dla trójki nauczycieli Gminny Dzień Edukacji to także powód do innej satysfakcji - otrzymali nadane oficjalnie kolejne stopnie awansu zawodowego to jest nauczyciela mianowanego. Są to: Anna Bednarczyk i Justyna Orszulak ze Szkoły Podstawowej w Pieniążkowcach oraz Małgorzata Łuszczek - nauczycielka Gimnazjum im. Jana Pawła II w Cichem. Ponadto niższe stopnie awansu otrzymali nauczyciele pracujący w Zespole Szkół w Piekielniku. Osobom nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy a wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty życzymy dużo sił i zdrowia w trudnej pracy z dziećmi i młodzieżą.

Say