Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Zarządzenie Nr 33/2014 w sprawie: przyznania stypendiów sportowych oraz nagród i wyróżnień Gminy Czarny Dunajec dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe

2014-03-11 do 2014-03-25 // Oglądano: 1994 // Wstecz

w sprawie: przyznania stypendiów  sportowych  oraz nagród i wyróżnień Gminy Czarny Dunajec dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe.

 Na podstawie Uchwały Nr XXXVIII/270/2013 Rady Gminy Czarny Dunajec z dnia 22 marca 2013r. w sprawie ustanowienia stypendiów  sportowych  oraz nagród  i wyróżnień Gminy Czarny Dunajec dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe

 

Zarządza się co następuje:

 

Po zapoznaniu się z protokołem Komisji stypendialnej, która na posiedzeniu w dniach

6-7 marca 2014r. dokonała oceny merytorycznej i formalnej wniosków i wyraziła opinię w sprawie zasadności przyznania stypendium zgłoszonym zawodnikom oraz wyraziła opinię w sprawie zasadności przyznania nagród i wyróżnień zgłoszonym zawodnikom i trenerom.

 

§ 1.

 

Przyznano stypendia sportowe następującym sportowcom:

  1. Pałasz Magdalena w wys. 250,00 zł. miesięcznie na okres 8 miesięcy tj. od marca do października 2014 roku
  2. Guńka Jan w wys. 250,00 zł. miesięcznie na okres 8 miesięcy tj. od marca do października 2014 roku
  3. Piczura Magda w wys. 250,00 zł. miesięcznie na okres 8 miesięcy tj. od marca do października 2014 roku
  4. Bieniasz Weronika w wys. 200,00 zł. miesięcznie na okres 8 miesięcy tj. od marca do października 2014 roku
  5. Biela Stanisław w wys. 200,00 zł. miesięcznie na okres 8 miesięcy tj. od marca do października 2014 roku
  6. Michalczak Natalia w wys. 150,00 zł. miesięcznie na okres 6 miesięcy tj. od marca do sierpnia 2014 roku
  7. Guńka Kacper w wys. 150,00 zł. miesięcznie na okres 6 miesięcy tj. od marca do sierpnia 2014 roku
  8. Szwab Joanna w wys. 150,00 zł. miesięcznie na okres 6 miesięcy tj. od marca do sierpnia 2014 roku
  9. Zborowski Maciej w wys. 150,00 zł. miesięcznie na okres 6 miesięcy tj. od marca do sierpnia 2014 roku
  10. Skorusa Wojciech w wys. 150,00 zł. miesięcznie na okres 6 miesięcy tj. od marca do sierpnia 2014 roku
  11. Haberny Dawid w wys. 150,00 zł. miesięcznie na okres 6 miesięcy tj. od marca do sierpnia 2014 roku
  12. Mleczek Monika w wys. 100,00 zł. miesięcznie na okres 7 miesięcy tj. od marca do września 2014 roku
  13. Pałasz Katarzyna w wys. 100,00 zł. miesięcznie na okres 7 miesięcy tj. od marca do września 2014 roku
  14. Michalczak Sylwia w wys. 100,00 zł. miesięcznie na okres 7 miesięcy tj. od marca do września 2014 roku
  15. Urbaś Damian w wys. 100,00 zł. miesięcznie na okres 7 miesięcy tj. od marca do września 2014 roku
  16. Żuchowski Krystian w wys. 100,00 zł. miesięcznie na okres 6 miesięcy tj. od marca do sierpnia 2014 roku
  17. Zborowski Jakub w wys. 100,00 zł. miesięcznie na okres 6 miesięcy tj. od marca do sierpnia 2014 roku
  18. Chowaniec Jakub w wys. 100,00 zł. miesięcznie na okres 6 miesięcy tj. od marca do sierpnia 2014 roku
  19. Mulica Łukasz w wys. 100,00 zł. miesięcznie na okres 4 miesięcy tj. od marca do czerwca 2014 roku
  20. Masny Paweł w wys. 100,00 zł. miesięcznie na okres 4 miesięcy tj. od marca do czerwca 2014 roku
  21. Podczerwińska Justyna – wyróżnienie
  22. Jędrzejowski Marcin – wyróżnienie

 

§ 2.

 

Przyznano jednorazowo nagrody pieniężne następującym sportowcom i trenerom:

  1. Mitoraj Kinga w wys. 2000,00 zł.
  2. Leja Paweł  w wys. 1700,00 zł
  3. Szwajnos Marcin w wys. 1500,00 zł
  4. Leja Mateusz w wys. 1300,00 zł
  5. Zięba Tomasz w wys.1200,00 zł
  6. Marszałek Kornelia w wys. 850 zł
  7. Gąsienica – Kotelnicki Wojciech w wys. 850,00 zł
  8. Długopolski Kamil w wys.850,00 zł
  9. Długopolski Tomasz w wys. 800,00 zł
  10. Ciślak Mariusz w wys. 800,00 zł
  11. Stopka Adrian w wys. 750,00 zł
  12. Stopka Jakub w wys. 700,00 zł
  13. Pytel Michał w wys. 700,00 zł
  14. Marusarz Wojciech w wys. 700,00 zł
  15. Barnowski Kamil w wys. 700,00 zł
  16. Byrski Piotr w wys. 600,00 zł
  17. Dziadoń Krzysztof w wys. 400,00 zł
  18. Pałasz Andrzej w wys. 400,00 zł
  19. Fatla Marcin w wys. 400,00 zł
  20. Wacławiak Artur w wys. 400,00 zł
  21. Kołtaś Mieczysław w wys. 300,00 zł
  22. Ochmańska Anna w wys.300,00 zł
  23. Gryc Angelika w wys.300,00 zł
  24. Jakubowicz Małgorzata w wys. 800,00 zł
  25. Bachleda-Curuś Szymon w wys. 700,00 zł

 

§ 3.

 

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.