Jak już wspominaliśmy chodziło nie tylko o wyniki w nauce, ale także o wszelkie znaczące sukcesy, na przykład artystyczne czy sportowe, zdobywane indywidualnie i grupowo. Gratulujemy nagrodzonym przedstawiając poniżej nazwiska pozostałych uczniów, wyróżnionych podczas tamtego spotkania. Przypominamy jednocześnie, że listy uczniów nagrodzonych za osiągnięcie najwyższego wyniku ze sprawdzianu i egzaminu gimnazjalnego oraz przyrostu wiedzy podaliśmy już do wiadomości na stronie gminnej.
- uczniowie otrzymujący nagrody i wyróżnienia:
1. Gimnazjum w Czarnym Dunajcu:
· za najwyższą średnią ocen – Anna Podmańska, Izabela Solarczyk, Weronika Owsianka, Julia Wiatrowska, Joanna Skupień, Agnieszka Kojs, Agata Mitoraj, Alicja Kojs, Daniel Figura i Wiktoria Wiatrowska
· za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych – Wiktoria Wiatrowska i Joanna Skupień
· za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Julia Łyszkowicz, Katarzyna Kukułka i Żaneta Malec
· za szczególne osiągnięcia sportowe – Wojciech Skorusa, Jakub Chowaniec i Kacper Guńka
· za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Karolina Majda
2. Gimnazjum SPSK w Starem Bystrem:
· za najwyższą średnią ocen – Klaudia Bukowska
· za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Justyna Sroka, Agnieszka Bryja, Paulina Długopolska i Angelika Strama
· za szczególne osiągnięcia sportowe – Szymon Rafacz, Piotr Guńka i Tomasz Długopolski
· za szczególne osiągnięcia grupowe – grupa teatralna „Starobystrzańskie Szarotki” – III miejsce w V Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Szkolnych Szkół SPSK
· za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Wioletta Guńka
3. Gimnazjum w Piekielniku:
· za najwyższą średnią ocen – Kornelia Chowaniec, Natalia Kluska, Mateusz Szczerba, Dominika Spiszak, Dagmara Spiszak i Dominika Szczerba
· za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Dominika Szczerba
4. Gimnazjum nr 1w Cichem:
· za najwyższą średnią ocen – Kornelia Marszałek i Bogusława Szwajnos
· za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Kornelia Marszałek
· za szczególne osiągnięcia sportowe – Magdalena Piczura, Natalia Michalczak, Kornelia Marszałek i Sylwia Michalczak
· za szczególne grupowe osiągnięcia sportowe: I miejsce w biegach narciarskich w sztafecie dziewcząt na Ogólnopolskich Spotkaniach UKS oraz IV miejsce w biegach narciarskich w sztafecie dziewcząt na Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej
· za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Wojciech Mulica
5. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Cichem:
· za najwyższą średnią ocen – Klaudia Kmin, Gabriela Gacek, Kamil Kluś, Emilia Jarosz i Veronica Grądziel
· za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Dominika Michniak, Rafał Mrugała, Jan Jakubiec, Małgorzata Body, Ewelina Zawodniak i Klaudia Kmin
· za szczególne osiągnięcia sportowe – Małgorzata Szwajnos, Ewa Basiorka, Katarzyna Szwajnos i Karolina Tylka
· za szczególne grupowe osiągnięcia sportowe: III miejsce w biegach przełajowych w finale Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży oraz III miejsce drużyny LA w finale Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży
· za szczególne osiągnięcia grupowe: Grupa Teatralna „Koneser” – I miejsce w IX Ogólnopolskim Festiwalu „Szukałem Was”, wyróżnienie w XV Małopolskich Spotkaniach Teatrów Gimnazjalnych w Krakowie i wyróżnienie w Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Bajdurek’ oraz grupa 3 uczniów - III miejsce w konkursie „Życie, dzieło i nauczanie Jana Pawła II”
· za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Gabriela Gacek
6. Gimnazjum w Załucznem:
· za najwyższą średnią ocen – Iwona Magdziak, Julia Szymusiak, Anna Gal i Ewa Zachemska
· za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych – Julia Szymusiak i Natalia Brenkus
· za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Iwona Magdziak, Michał Wojtarowicz, Julia Szymusiak, Anna Gal i Dawid Bobak
· za szczególne osiągnięcia grupowe: Zespół Teatralny „Bez Nazwy” - II miejsce w XV Małopolskich Spotkaniach Teatrów Gimnazjalnych w Krakowie i III miejsce w XXI Wojewódzkim Przeglądzie „Bliżej Świata” przedstawień w języku angielskim oraz grupa 13 uczniów za wyróżnienie w VII edycji Małopolskiego Projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”
· za szczególne osiągnięcia sportowe – Julia Szymusiak, Iwona Magdziak, Monika Stoch i Mateusz Gawron
7. Katolickie Gimnazjum Integracyjne SPSK w Czerwiennem:
· za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Ewelina Bafia, Kamil Bednarz, Aneta Rychtarczyk, Natalia Pyra, Kamil Wyrostek, Sławomir Gil i Joanna Jarych
· za szczególne osiągnięcia grupowe: grupa 4 uczniów za II miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Szkolnych SPSK w Częstochowie
· za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Dominik Matuszek
8. Gimnazjum w Ratułowie:
· za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych – Aneta Kwak
· za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Aneta Kwak, Barbara Kois i Jakub Kois
· za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Renata Bednarz
9. Szkoła Podstawowa w Ratułowie:
· za najwyższą średnią ocen – Aleksandra Kwapniewska i Athina Wieczorek
· za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Kamil Krzyśko, Wiktoria Banaś, Paulina Klag, Aleksandra Kwapniewska, Wiktoria Banaś i Rafał Banaś
· za szczególne grupowe osiągnięcia sportowe: III miejsce w wojewódzkim czwórboju lekkoatletycznym
· za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Paulina Klag
10. Szkoła Podstawowa w Podczerwonem:
· za najwyższą średnią ocen – Justyna Podczerwińska, Sebastian Skorupa i Karolina Kula
· za szczególne osiągnięcia sportowe – Dawid Haberny i Paweł Masny
11. Szkoła Podstawowa w Pieniążkowicach:
· za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Karolina Gawron
· za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Jakub Bartyzoł
12. Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu:
· za najwyższą średnią ocen – Katarzyna Sanek, Zuzanna Gogolak, Izabela Michalik i Justyna Kwak
· za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych – Krzysztof Kwak, Łukasz Rosiński, Dawid Skóbel i Kacper Miętus
· za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Katarzyna Sanek
· za szczególne osiągnięcia grupowe: Grupa Teatralna „Rududu” – laureat XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży oraz laureat XXI Wojewódzkiego Przeglądu „Bliżej Świata”
· za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Maria Lipień
13. Szkoła Podstawowa nr 1 w Cichem:
· za najwyższą średnią ocen – Kinga Chramiec
· za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Szymon Wyrostek
· za szczególne grupowe osiągnięcia sportowe: II miejsce w czwórboju la i I miejsce w sztafecie szwedzkiej w finale Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz VI miejsce w biegach narciarskich na Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
· za szczególne osiągnięcia sportowe – Weronika Bieniasz i Monika Piszczek
14. Szkoła Podstawowa nr 2 w Cichem:
· za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Rafał Mrugała
· za szczególne osiągnięcia sportowe – Krzysztof Mulica i Mateusz Szwajnos
· za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Monika Basiorka
15. Szkoła Podstawowa w Czerwiennem nr 1:
· za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Ewa Zawadzka, Emilia Mrugała, Fabian Ziemianin i Anna Mrugała
· za szczególne osiągnięcia grupowe – grupa uczniów – I miejsce w konkursie plastycznym „Święci polscy dumą narodu”
· za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Jakub Baran
16. Szkoła Podstawowa w Chochołowie:
· za najwyższą średnią ocen – Jan Stanek, Anna Pilch i Monika Gruszka
· za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych – Monika Gruszka i Jadwiga Winiarska
· za szczególne osiągnięcia sportowe – Jan Guńka, Kamil Barnowski, Maciej Zborowski, Julia Krupa i Angelika Gryc
· za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Monika Gruszka
17. Szkoła Podstawowa w Odrowążu:
· za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Wioletta Szymusiak
18. Szkoła Podstawowa w Podszklu:
· za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Monika Urban, Paulina Wąś, Krystian Mastela, Dominik Ledworuch i Klaudia Opyd
· za szczególne osiągnięcia grupowe: Zespół Regionalny „Serocki” za sukcesy w XXI Międzynarodowym Przeglądzie Zespołów Regionalnych – I miejsca w kat. zwyczaje i obrzędy oraz śpiew i III miejsce w kat. muzyka, wyróżnienie w Międzynarodowym Festiwalu „Święto Dzieci Gór” i II miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Grup Kolędniczych
· za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Klaudia Opyd
19. Szkoła Podstawowa w Piekielniku:
· za najwyższą średnią ocen – Patrycja Świętek
· za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Patrycja Świętek
20. Szkoła Podstawowa SPSK w Starem Bystrem nr 1:
· za najwyższą średnią ocen – Kinga Maryniarczyk
· za szczególne osiągnięcia sportowe – Kamil Długopolski, Wiktoria Leszczyńska, Adrian Stopka i Jakub Stopka
· za szczególne grupowe osiągnięcia sportowe: III miejsce w narciarstwie biegowym na Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
· za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Marcin Fatla
21. Szkoła Podstawowa SPSK w Starem Bystrem nr 2:
· za najwyższą średnią ocen – Emilia Sroka
· za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Karolina Molek i Karolina Jakubiec
· za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Karolina Molek
22. Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem:
· za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych – Kamila Podlipni
· za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Patrycja Bandyk
· za szczególne osiągnięcia grupowe: grupa teatralna „Teatr z pasją” – I miejsce w XX Festiwalu Papieskim i III miejsce w konkursie teatralnym; grupa 9 uczniów – II miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Szkolnych SPSK w Częstochowie; III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Teatralnym „Majówka Papieska” w Zakopanem
· za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Karolina Hornik