Jak co roku poziom konkursu był wysoki, co potwierdza komisja w składzie Maria Garbaruk – przewodnicząca, Marcin Kudasik i Mateusz Papież – członkowie. Poziom ten to zasługa opiekunów i samych aktorów z poszczególnych szkół, którzy z wielką pasją wczuwali się w swoje role.
Jury obejrzało 20 sztuk. Doceniło również nowatorstwo interpretacji sztuk teatralnych dla dzieci, a także podjęcie ważnych i trudnych problemów społecznych.
Klasy IV – VI:
I nagroda – Zespół Teatralny
,,Krokusy” ze Szkoły Podstawowej w Podszklu (sztuka pt: Krzywa
bajka)
II nagroda - Zespół Teatralny
,,Gracja” z Zespołu Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Ratułowie
(sztuka pt: Niewiarygodne przygody Marka Piegusa)
III nagroda – Zespół Teatralny
,,Imaginacja” z SPSK w Starem Bystrem Nr 1(sztuka pt: Leśna
opowieść)
Wyróżnienie:
Zespół Teatralny ze Szkoły
Podstawowej w Odrowążu (sztuka pt: Bajka o Królewnie i Pieknotce)
Klasy Gimnazjalne:
I nagroda – Zespół Teatralny
"Koneser" z ZSPIG Jana Pawła II w Cichem (sztuka pt:Tam
gdzie spadają anioły)
II nagroda – Zespół Teatralny
"Bez Nazwy" z Gimnazjum w Załucznem (sztuka pt:Historia
pewnego przedstawienia)
III nagroda – Zespół Teatralny
"Na rozdrożu" z SPSK w Starem Bystrem Nr 2 (sztuka
pt:”Jabłko niezgody”)
Wyróżnienie:
Zespół Teatralny "Teatr z Pasją”
z SPSK w Czerwiennem Nr 2 (sztuka pt:”Leśna opowieść”)
Specjalne wyróżnienie:
Zespół
Teatralny "Zawodowcy” ze Szkoły Specjalnej Przysposabiającej
do Pracy z Czerwiennego Bachledówki (sztuka pt:”Hamerykon”)
Nagrody indywidualne za aktorstwo:
Klasy 0 – III
- Antoni Kula – za rolę Adasia
(„Rumcajsy” z Cichego Nr 2)
- Marek Głodowski – za rolę Jeżyka
(„Smyki” z Ratułowa)
- Kinga Piotrowska – za rolę
Pastereczki (‘Wesoła Gromadka” Przedszkole w Czarnym Dunajcu)
- Natalia Hosaniak – za rolę Kury
(„Krokusiki” z Podszkla)
- Adrian Mastela - za rolę Koguta
(„Krokusiki” z Podszkla)
Klasy IV - VI
- Wiktoria Leszczyńska – za rolę
Babci („Imaginacja” ze Starego Bystrego Nr 1)
- Jan Ligas – za rolę Wróbla
(„Imaginacja” ze Starego Bystrego Nr 1)
- Emilia Szczurek – za role Cioci
(„Gracja” z Ratułowa)
Gimnazjum
- Maria Tylka – za rolę Babci
(„Koneser” z Cichego Nr 2)
- Joanna Kurkowska – za rolę Mamy
(„Koneser” z Cichego Nr 2)
- Piotr Garaj – za rolę Hamerykana
(„Zawodowcy” Czerwienne Bachledówka)