Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Zawody Lekkoatletyczne o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec - Gimnazjada 2016

2016-05-17 do 2016-05-31 // Oglądano: 2290 // Wstecz
Zawody Lekkoatletyczne o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec - Gimnazjada  201611 maja na stadionie sportowym w Czarnym Dunajcu odbyły się zawody lekkoatletyczne dla szkół gimnazjalnych z terenu Gminy Czarny Dunajec zorganizowane przez Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec.

W zawodach udział wzięli uczniowie 6 szkół gimnazjalnych. Rywalizowali indywidualnie oraz drużynowo w kategoriach dziewcząt i chłopców.

Wyniki:

Bieg na 100 m. - dziewczęta:
1. Karolina Kramarz – Ciche JP II
2. Małgorzata Body – Ciche JP II
3. Ewa Komperda – Ciche JP II

Bieg na 300 m. - dziewczęta:
1. Dominika Mulica – Ciche JP II
2. Katarzyna Szwajnos – Ciche JP II
3. Monika Piszczek – Ciche 1

Bieg na 600 m. - dziewczęta:
1. Patrycja Stanek – Czarny Dunajec
2. Karolina Stękała – Ciche JP II
3. Klaudia Opyd – Piekielnik

Sztafeta 4x100 m. - dziewczęta:
1. Ciche JP II
2. Czarny Dunajec
3. Piekielnik

Skok w dal – dziewczęta:
1. Karolina Jakubczak – Czarny Dunajec
2. Karolina Kramarz – Ciche JP II
3. Małgorzata Body – Ciche JP II

Pchnięcie kulą – dziewczęta:
1. Sara Ratułowska – Ciche JP II
2. Natalia Topór – Ciche JP II
3. Anna Kaszuba – Piekielnik

Rzut oszczepem – dziewczęta:
1. Monika Piszczek – Ciche 1
2. Karolina Stękała – Ciche JP II
3. Kamila Szczerba – Piekielnik

Bieg na 100 m. - chłopcy:
1. Dawid Karczmarczyk – Ratułów
2. Maciej Kois – Ciche 1
3. Marcin Zarycki – Ratułów
3. Patryk Skóbel – Ciche 1

Bieg na 300 m. - chłopcy:
1. Dawid Karczmarczyk – Ratułów
2. Damian Jabłoński – Ciche 1
3. Marcin Zarycki – Ratułów

Bieg na 1000 m. - chłopcy:
1. Mateusz Szwajnos – Ciche JP II
2. Szymon Styrczula – Ciche 1
3. Jan Guńka – Czarny Dunajec

Sztafeta 4x100 m. - chłopcy:
1. Ciche 1
2. Ciche JP II
3. Czarny Dunajec

Skok w dal – chłopcy:
1. Patryk Skóbel – Ciche 1
2. Damian Jabłoński – Ciche 1
3. Jakub Kois – Ratułów

Pchnięcie kulą – chłopcy:
1. Dawid Federak – Piekielnik
2. Łukasz Jakubiec – Ciche JP II
3. Łukasz Topór – Ciche JP II

Rzut oszczepem – chłopcy:
1. Kamil Starostowicz - Piekielnik
2. Łukasz Jakubiec – Ciche JP II
3. Marcin Piszczek – Ciche 1

Klasyfikacja drużynowa – dziewczęta:
1. Gimnazjum Ciche JP II
2. Gimnazjum Czarny Dunajec
3. Gimnazjum Piekielnik

Klasyfikacja drużynowa – chłopcy:
1. Gimnazjum Ciche 1
2. Gimnazjum Ciche JP II
3. Gimnazjum Ratułów

Pełne wyniki znajdują się na stronie internetowej Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec – www.ckip.org.

Zwycięskie reprezentacje szkół (miejsca od I-III) otrzymały puchary i dyplomy, a zwycięzcy poszczególnych kategorii - medale i dyplomy.

Dojazd na zawody i wyżywienie finansowało Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec.

Głównym Sędzią zawodów był Wojciech Zawiła, a poszczególne konkurencje sędziowali nauczyciele startujących szkół.