ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Porażka po wyrównanym meczu

2016-10-11 do 2016-10-25 // Oglądano: 1550 // Wstecz
Porażka po wyrównanym meczuMłodzicy Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec w kolejnym spotkaniu ligowym podejmowali zespół PUKS Karol Wadowice.

Gospodarze szybko objęli prowadzenie po długim podaniu Maciej Habernego niezdecydowanie bramkarza wykorzystał Artur Krużel i Wiślacy prowadzili 1-0. Goście po straconej bramce ruszyli do ataku natomiast zawodnicy z Czarnego Dunajca kontratakowali przeprowadzając kilka ładnych akcji skrzydłami. Goście wyrównali po błędzie dobrze dysponowanego Macieja Habernego, który w zupełnie niegroźnej sytuacji przepuścił piłkę. Remisowy wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, obydwa zespoły stwarzały sytuacje, jednak bramkarze wychodzili obronną ręką z tych pojedynków. Niestety dla gospodarzy jedną z takich sytuacji na gola zamienił napastnik gości po pięknym strzale w samo okienko bramki Habernego. Wiślacy do końca walczyli o odrobienie strat, niestety na cztery minuty przed końcem sędzia ukarał 3 minutami kary Radosława Mastelę. Gospodarze pomimo osłabienia atakowali i stworzyli sobie kilka groźnych okazji do wyrównania jednak w kluczowych momentach piłki w polu karnym nie opanował Wilkowski a Norbert Szkodoń w idealnej sytuacji trafił w bramkarza i kolejna porażka Wiślaków stała się faktem. Pomimo ambitnej gry AP Wisła zanotował dziewiątą porażkę w sezonie.

" ..Po bardzo słabym ostatnim spotkaniu głównym założeniem przed meczem były: twarda gra, zaangażowanie, koncentracja oraz gra wysokim pressingiem. Cieszę się, że chłopaki się z tego wywiązali, szkoda, że pomimo prowadzenia i ambitnej gry nie udało się zdobyć nawet jednego punktu bo byłaby to nagroda za ciężką pracę jaką wykonał zespół"... Trener Paweł Batkiewicz

Autor: Informacja prasowa

Zdjęcia: Marcin Rafacz