Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Gminne Prezentacje Form Teatralnych, Zespołów Szkolnych i Pozaszkolnych „Bajkluś"

2017-03-28 do 2017-04-06 // Oglądano: 1395 // Wstecz
Gminne Prezentacje Form Teatralnych, Zespołów Szkolnych i Pozaszkolnych „Bajkluś"W dniach 5 – 6 kwietnia Centrum Kultury Gminy Czarny Dunajec będzie gościć grupy teatralne z całej Gminy Czarny Dunajec, które wezmą udział w Gminnych Prezentacjach Form Teatralnych Zespołów Szkolnych i Pozaszkolnych pt. "Bajkluś”.

Gminne prezentacje, czyli popularny „Bajkluś” mają na celu stworzenie możliwości zaprezentowania dorobku artystycznego zespołów, kółek teatralnych działających w szkołach podstawowych i gimnazjach Gminy Czarny Dunajec oraz popularyzację upowszechniania kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży.

Przegląd ma charakter konkursu, adresowany jest do grup teatralnych z terenu gminy Czarny Dunajec.

Prezentacje odbędą się w dniach 5 - 6 kwietnia 2017 r. (w zależności od ilości zgłoszonych grup) na sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec (budynek remizy OSP Czarny Dunajec). Rozpoczną się o godz. 9.00.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie udziału do dnia 3 kwiecień 2017 r. do godz. 15.00. Karty zgłoszeń i regulamin dostępne są na stronie internetowej Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec pod adresem www.ckip.org.