Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Prezydenckie odznaczenia dla Stanisława Gonciarczyka – Przewodniczącego Rady Gminy Czarny Dunajec i Wiktora Ziółko – Sołtysa Podszkla

2017-03-29 do 2017-04-13 // Oglądano: 1485 // Wstecz
Prezydenckie odznaczenia dla Stanisława Gonciarczyka – Przewodniczącego Rady Gminy Czarny Dunajec i Wiktora Ziółko – Sołtysa PodszklaStanisław Gonciarczyk – Przewodniczący Rady Gminy Czarny Dunajec i Wiktor Ziółko – Sołtys Podszkla zostali uhonorowani Brązowymi Krzyżami Zasługi nadanymi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Medale za zasługi w działalności społecznej wręczył Wojewoda Małopolski Józef Pilch w obecności Wójta Gminy Czarny Dunajec Józefa Babicza podczas XXIII Sesji Rady Gminy Czarny Dunajec, która odbyła się 28 marca 2017 r. Nadane zostały na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej oraz ustawy o orderach i odznaczeniach.

- Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, a zarazem zobowiązanie do dalszego działania na rzecz naszej społeczności. Dziękuję bardzo – mówił tuż po odebraniu odznaczenia Stanisław Gonciarczyk, Przewodniczący Rady Gminy Czarny Dunajec.

Spotkanie z Wojewodą Małopolskim Józefem Pilchem było znakomitą okazją do zapoznania się z jego pracą na rzecz Województwa Małopolskiego. Wojewoda przedstawił wszystkie programy, które są i będą wdrażane w najbliższym czasie. Zapewnił, że Małopolska, a w tym Podhale będą się nadal rozwijać.

Fot. Piotr Duraj