Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Członkowie sekcji Jiu-Jitsu EdArt z wizytą u władz gminy Czarny Dunajec

2017-04-13 do 2017-04-27 // Oglądano: 1812 // Wstecz
Członkowie sekcji Jiu-Jitsu EdArt z wizytą u władz gminy Czarny DunajecPrzedstawiciele czarnodunajeckiej sekcji Jiu-Jitsu EdArt - uczniowie Aleksandra Duraj i Rafał Duraj wraz z instruktorem Sensei Arturem Szpałkiem odwiedzili wójta gminy Czarny Dunajec Józefa Babicza, któremu złożyli serdeczne życzenia spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

Przy tej okazji Artur Szpałek w imieniu całej sekcji z Czarnego Dunajca podziękował wójtowi za dotychczasową współpracę oraz za pomoc w organizacji Mistrzostw Polski w Jiu-Jitsu Goshin Ryu, które nie tak dawno odbyły się w Czarnym Dunajcu, a także pomoc w organizacji wyjazdu członków sekcji na zawody Wieloboju Obronnego do Pliszczyna.

Sensei Artur Szpałek  przedstawił również dotychczasowe osiągnięcia uczniów z Gminy Czarny Dunajec, którzy zapisali się na arenie ogólnopolskiej, jak również międzynarodowej.

- Jesteśmy przekonani, że adepci z naszej sekcji nadal będą podnosić swoje umiejętności, zdobywać miejsca medalowe oraz godnie reprezentować Gminę Czarny Dunajec w Polsce i Europie, jak również w Polskim Centrum Jiu-Jitsu Goshin Ryu, którego jesteśmy członkami.

Przedstawiciele sekcji odwiedzili również dyrektor Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec Anne Trebunię – Wyrostek i dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Czarnym Dunajcu Ewę Palenik, którym złożyli życzenia świąteczne i podziękowania za dotychczasową współpracę.