Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Czarny Dunajec – możliwe braki w dostawie wody z wodociągu gminnego

2018-03-12 do 2018-03-26 // Oglądano: 1398 // Wstecz
Czarny Dunajec – możliwe braki w dostawie wody z wodociągu gminnegoUrząd Gminy w Czarnym Dunajcu informuje mieszkańców Czarnego Dunajca, że w związku z trwającymi czynnościami obejmującymi uruchomienie nowej stacji uzdatniania wody w okresie najbliższych dwóch tygodni w sieci wodociągowej może występować niskie ciśnienie bądź braki w dostawie wody, w szczególności na ulicach Kmietowicza i Targowa.
W związku powyższym zwracamy się z prośbą do mieszkańców korzystających z sieci wodociągowej o racjonalne i oszczędne korzystanie z wody.

Ponadto nadal uruchomione są zastępcze punkty z wodą o odpowiedniej jakości zdrowotnej, w następujących lokalizacjach:

1. ul. RYNEK, koło Plebani, godz. 13.00-13.30

2. ul. KMIETOWICZA, koło Przedszkola Prywatnego, godz. 13.50-14.30

3. Parking Koło GZO (dworek, UL. KOLEJOWA), godz. 14.50-15.15

 

Istnieje także możliwość dodatkowego dowozu wody, szczególnie osobom starszym, rodzinom z małymi dziećmi, restauracjom, przedszkolom i innym, a także osobom, które nie mogą skorzystać z wyznaczonych punktów. Zgłoszeń można dokonywać pod nr telefonu: 18-26-135-37, bądź u pracowników tut. urzędu obsługujących punkty stałego poboru wody.

 

Przypominamy, że wciąż obowiązuje decyzja nr 55/18 Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego z dnia 02.03.2018 roku dot. niezdatności wody z wodociągu gminnego do spożycia przez ludzi. Woda z wodociągu nadaje się do celów gospodarczych.

 

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.