O B W I E S Z C Z E N I E
Na podstawie § 9. Regulaminu w sprawie określenia zasad, trybu przyznawania, wstrzymywania, cofania i wysokości stypendiów oraz nagród i wyróżnień sportowych za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportubędącego Załącznikiem Nr 1 do Uchwały nr XIII/136/2016 Rady Gminy Czarny Dunajec z dnia 24 lutego 2016 r., wykaz osób (imiona i nazwiska), które otrzymały stypendium sportowe, nagrody lub wyróżnienia podlega obwieszczeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Czarnym Dunajcu i w Biuletynie Informacji Publicznej.
Wójt Gminy Czarny Dunajec Zarządzeniem Nr 75/2018 z dnia 28 maja 2018r.
w sprawie: przyznania stypendiów sportowych oraz nagród i wyróżnień Gminy Czarny Dunajec dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe.
Przyznał stypendia sportowe następującym sportowcom na łączną kwotę 35000 zł (brutto):
Lp. |
Nazwisko i imię zawodnika |
dyscyplina |
1 |
Marusarz Wojciech |
skoki i kombinacja norweska |
2 |
Szwajnos Marcin |
biathlon |
3 |
Piczura Magda |
biathlon |
4 |
Guńka Jan |
biathlon |
5 |
Leja Krzysztof |
skoki narciarskie |
6 |
Zborowski Maciej |
Skoki, kombinacja norweska |
7 |
Guńka Kacper |
biathlon |
8 |
Pałasz Magdalena |
skoki narciarskie |
9 |
Tylka Agnieszka |
biegi narciarskie, kolarstwo górskie MTB |
10 |
Gawron Joanna |
trójbój siłowy |
11 |
Liszka Amelia |
biegi narciarskie |
12 |
Stanek Patrycja |
biathlon |
13 |
Biela Stanisław |
skoki narciarskie |
14 |
Gacek Gabriela |
trójbój siłowy |
15 |
Styrczula Adrianna |
trójbój siłowy |
16 |
Kieta Krzysztof |
skoki narciarskie |
17 |
Krupa Justyna |
jeździectwo |
18 |
Gumny Paulina |
jeździectwo |
Nagrody dla zawodników na łączną kwotę 26000 zł (brutto)
L.p. |
Nazwisko i imię zawodnika |
dyscyplina |
1 |
Guzik Krystyna |
biathlon |
2 |
Mitoraj Kinga |
biathlon |
3 |
Skorusa Wojciech |
biathlon |
4 |
Bartyzoł Jakub |
biathlon |
5 |
Bieniasz Weronika |
biathlon |
6 |
Zięba Tomasz |
biathlon |
7 |
Wacławiak Artur |
skoki i kombinacja norweska |
8 |
Zawadzki Krystian |
trójbój siłowy |
9 |
Kaczmarczyk Joanna |
trójbój siłowy |
10 |
Styrczula Bernadetta |
trójbój siłowy |
11 |
Leja Paweł |
biathlon |
12 |
Jarończyk Maciej |
biegi narciarskie |
13 |
Paniak Dominik |
biegi narciarskie |
Nagrody dla trenerów na łączną kwotę 4000 zł (brutto)
Lp. |
Nazwisko i imię trenera |
dyscyplina |
1 |
Kosakowski Wojciech |
biegi narciarskie, biathlon |
2 |
Hajnos Wioleta |
jeździectwo |
Wyróżnienia dla zawodników w postaci Dyplomu
Lp. |
Nazwisko i imię zawodnika |
dyscyplina |
1 |
Krzemińska Emilia |
jeździectwo |
2 |
Krok Agnieszka |
jeździectwo |
3 |
Tylka Szymon |
biegi narciarskie, kolarstwo górskie MTB |
4 |
Bobak Krzysztof |
biegi narciarskie, biathlon |
5 |
Gąsienica Łukasz |
biegi narciarskie |
6 |
Winiarski Mieszko |
biegi narciarskie |
7 |
Marusarz Stanisław |
skoki i kombinacja norweska |