OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 1 w CZARNYM DUNAJCU
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
|
Zgłoszony przez |
1. |
Kukułka Maria Rozalia |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Komperda Aneta Teresa |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Rafacz Bożena Stanisława |
Koniówka |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Łosiniecka Jolanta |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Dostal Małgorzata Janina |
Spytkowice |
Członek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Sirzisko Franciszka |
Czarny Dunajec |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Mierzyńska Anna |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
8. |
Podczerwiński Paweł Jan |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
9. |
Klimowska Maria Magdalena |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 2 w CZARNYM DUNAJCU
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Rawicka Beata Zofia |
Czarny Dunajec |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Gogolak Józef |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Gocek Mateusz Michał |
Kraków |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Mikołajczyk Urszula Krystyna |
Czarny Dunajec |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Brynkus Barbara |
Spytkowice |
Członek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Komar Janusz Jan |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Korbel Zbigniew Rudolf |
Zakopane |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
8. |
Gęza Adam |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota |
9. |
Chandze Kinga Katarzyna |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 3 w CZARNYM DUNAJCU
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Barnaś Anna |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Gogolak Ewa Maria |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Gocek Wioleta Alicja |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Pilch Halina Stanisława |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Bydłoń Barbara |
Spytkowice |
Członek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Rosińska Karolina Aleksandra |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Chlebek Adam Janusz |
Czarny Dunajec |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
8. |
Kantor Marcin |
Czarny Dunajec |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota |
9.
|
Stopka-Studencki Maciej Jan |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 4 we WRÓBLÓWCE
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Szczypta Małgorzata Anna |
Wróblówka |
Członek |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Motor-Grelok Bernadetta Maria |
Ratułów |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Bukowska-Gocek Natalia Joanna |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Smardz-Chlebek Ewa Barbara |
Czarny Dunajec |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Filas Maria |
Rokiciny Podhalańskie |
Członek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Miętus Marcin Józef |
Czarny Dunajec |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Lenart Dominika |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
8. |
Myrda Maria |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
9.
|
Dziubek Ewelina |
Trute |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 5 w PIENIĄŻKOWICACH
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Stoch Monika |
Pieniążkowice |
Członek |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Maśnica Józef Tadeusz |
Pieniążkowice |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Król Marzena |
Bukowina Osiedle |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Kwak Barbara Ewa |
Pieniążkowice |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Ochmańska Anna |
Wróblówka |
Członek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Komperda Grażyna |
Pieniążkowice |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Mazur Marek Stanisław |
Pieniążkowice |
|
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
8. |
Fiedor Sławomir Stanisław |
Pieniążkowice |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 6 w DZIALE
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Krzanik Krystyna |
Podczerwone |
Członek |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Śmiech-Gal Marta Maria |
Piekielnik |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Sieczka Kinga |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Kubik Magdalena |
Piekielnik |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Kosek Edyta Monika |
Raba Wyżna |
Członek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Toczek Konrad Marcin |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Zaczyński Kazimierz Andrzej |
Czarny Dunajec |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
8. |
Bąk Ewa |
Czarny Dunajec |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
9. |
Bednarek Krystyna |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 7 w ODROWĄŻU
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Gal Anna |
Odrowąż |
Członek |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Hosana Tadeusz Józef |
Odrowąż |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Lenart Maria |
Załuczne |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
4. |
Stopka Barbara Renata |
Rabka Zdrój |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
5. |
Krzysik Piotr Paweł |
Podszkle |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
6. |
Gonciarczyk Bożena Janina |
Odrowąż |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
7. |
Matera Małgorzata Bożena |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 8 w ZAŁUCZNEM
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Klimek Aurelia Maria |
Załuczne |
Członek |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Lenart Sylwia Karolina |
Załuczne |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Babicz Agnieszka |
Załuczne |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Stoch Maria |
Załuczne |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Krupa Marzena Ilona |
Odrowąż |
Członek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Naczasta Agnieszka |
Załuczne |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Błęka Krzysztof |
Załuczne |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 9 w PODSZKLU
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Pawlikowska Wiesława Danuta |
Załuczne |
Członek |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Urbaś Elżbieta |
Piekielnik |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Czyszczoń Lucyna |
Podszkle |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Rydzio Anna |
Podszkle |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Jarończyk Maria |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Hosaniak Beata Barbara |
Podszkle |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Wesołowski Piotr |
Piekielnik |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
8. |
Śmiech Anna |
Piekielnik |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 10 w PIEKIELNIKU
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Lenart Małgorzata Helena |
Załuczne |
Członek |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Babicz Katarzyna Maria |
Załuczne |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
3. |
Okarmus Stanisława |
Piekielnik |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
4. |
Lis Maria Michalina |
Czarny Dunajec |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
5. |
Banaś Edyta |
Piekielnik |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
6. |
Papierz Paweł |
Czarny Dunajec |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
7. |
Maśnica Zofia |
Piekielnik |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 11 w PIEKIELNIKU
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Dziubek Anna Maria |
Piekielnik |
Członek |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Grysiewicz Monika |
Piekielnik |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Bartyzoł Józefa |
Pieniążkowice |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Kowalska Maria Teresa |
Piekielnik |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Cyrta-Klimowska Agnieszka Helena |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Sproch Aneta |
Podszkle |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Kąś Joanna |
Piekielnik |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
8. |
Szczerba Szymon |
Piekielnik |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 12 w PODCZERWONEM
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Skorupa Danuta Maria |
Podczerwone |
Członek |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Tylka Stanisław Józef |
Ciche |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Podczerwiński Tomasz |
Podczerwone |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Hajnos Grzegorz |
Podczerwone |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Krok Jarosław Roman |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Kluska Paulina Katarzyna |
Czarny Dunajec |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Miętus Jakub Jan |
Ciche |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
8. |
Tylka Elżbieta Teresa |
Dzianisz |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 13 w KONIÓWCE
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Świętek Agnieszka |
Koniówka |
Członek |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Sęk Kazimierz Stanisław |
Koniówka |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Ciszek Bartosz |
Załuczne |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Tylka Katarzyna |
Koniówka |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Piekarczyk Jadwiga Tekla |
Czarny Dunajec |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Schull Anna Dorota |
Chochołów |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Sęk Kazimierz Jan |
Koniówka |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
8. |
Domalik Bożena Agata |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota |
9. |
Franczak Zofia |
Koniówka |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 14 w CHOCHOŁOWIE
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Nowak Maria |
Ciche |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Pacura Bogumiła |
Chochołów |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Bzdyk-Bator Edyta Barbara |
Chochołów |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Zubek Barbara Teresa |
Chochołów |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Zając Lucyna Halina |
Jabłonka |
Członek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Krupa Robert Krzysztof |
Chochołów |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Szanciło Maria Irena |
Czarny Dunajec |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
8. |
Lichosyt Karolina Weronika |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota |
9. |
Maciusiak Anna Katarzyna |
Chochołów |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 15 w CICHEM
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Kaźmierczyk Maria |
Stare Bystre |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Knapczyk-Stanek Monika Elżbieta |
Ciche |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Styrczula Władysław |
Ciche |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Orszulak Tomasz |
Ciche |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Mierzejewska Monika |
Dursztyn |
Członek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Stękała Jan Andrzej |
Ciche |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Bieniasz Jadwiga Józefa |
Ciche |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
8. |
Stękała Katarzyna Anna |
Ciche |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota |
9. |
Styrczula Monika Anna |
Ciche |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 16 w CICHEM
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Kula Maria |
Ciche |
Członek |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Łowisz Robert Andrzej |
Ciche |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Kula Janina |
Ciche |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Brenkus Danuta Maria |
Witów |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Mierzejewski Janusz Bogusław |
Dursztyn |
Członek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Orszulak Marcin |
Ciche |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Kowalczyk Elżbieta |
Ciche |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
8. |
Knapczyk Joanna Monika |
Ciche |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 17 w CICHEM
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Ścisłowicz Helena |
Ciche |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Łowisz Krzysztof Władysław |
Ciche |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Styrczula Stanisław Józef |
Ciche |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Lis Jerzy Wojciech |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Jaroszyński Łukasz |
Kraków |
Członek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Naczasta Daniel |
Załuczne |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Zawodniak Małgorzata Iwona |
Ciche |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
8. |
Knapczyk Stanisława Zofia |
Ciche |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 18 w RATUŁOWIE
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Lipień Jolanta Bernadetta |
Ratułów |
Członek |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Ścisłowicz Jakub Andrzej |
Ciche |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Ciszek Monika |
Załuczne |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Jarosz Beata Katarzyna |
Czerwienne |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Szyszka Tadeusz |
Spytkowice
|
Członek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Beraś Danuta Agnieszka |
Ratułów |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Czyszczoń Barbara Halina |
Podczerwone |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
8. |
Konopka Dawid Jan |
Ratułów |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 19 w RATUŁOWIE
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Mulica Czesław |
Ratułów |
Członek |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Dzielski Marek |
Dział |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Otręba Zofia |
Czerwienne |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Szymusiak Katarzyna Maria |
Ciche |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Ratułowska Monika Anna |
Ratułów |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
6. |
Łacek-Rebidas Edyta |
Ciche |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 20 w CZERWIENNEM
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Rebidas Renata Jadwiga |
Czerwienne |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Miętus Małgorzata Maria |
Czerwienne |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Wójcik Beata |
Czerwienne |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Bednarz Piotr |
Ratułów |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Nieckula Wiktoria Karina |
Czerwienne |
Członek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Handzel Marzena Anna |
Piekielnik |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Rafacz Władysław |
Czerwienne |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
8. |
Łowisz Maria Katarzyna |
Czerwienne |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 21 w CZERWIENNEM
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Gołębiewski Waldemar |
Podczerwone |
Członek |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Zatłoka Piotr Jan |
Ratułów |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Mrożek Agnieszka |
Czerwienne |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Zarycki Paweł Jan |
Czerwienne |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Fasiczka Joanna |
Ciche |
Członek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Pająk Rafał Piotr |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Rafacz Kinga |
Czerwienne |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
8. |
Zygmunt Paweł |
Czerwienne |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 22 w STAREM BYSTREM
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Boblak Danuta |
Stare Bystre |
Członek |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Zarycka Teresa Barbara |
Stare Bystre |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Potoczak Maria |
Pieniążkowice |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Zielińska Renata Maria |
Zubrzyca Górna |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Filas Sławomir |
Rokiciny Podhalańskie |
Członek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Naczasta Gabriela Anna |
Załuczne |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Mulica Mateusz |
Stare Bystre |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |
OBWODOWA KOMISJA Wyborcza nr 23 w STAREM BYSTREM
ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach
do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 października 2018 roku
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Adres zamieszkania |
Funkcja |
Zgłoszony przez |
1. |
Tylka Urszula |
Stare Bystre |
Członek |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Walczak Magdalena |
Stare Bystre |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni z Wyborcami |
3. |
Bielańska Renata Katarzyna |
Załuczne |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Inna Gmina |
4. |
Leja Adam |
Chochołów |
Członek |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Ratułowskiego |
5. |
Myrda Stanisław |
Czarny Dunajec |
Członek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. |
Ciągwa Weronika Agnieszka |
Stare Bystre |
Wiceprzewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego |
7. |
Hosaniak Piotr |
Stare Bystre |
Przewodniczący |
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Podhale Spisz Orawa |