Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Analiza potencjału rozwojowego EUWT TATRY

2018-11-30 // Oglądano: 1229 // Wstecz
Analiza potencjału rozwojowego EUWT TATRYJednym z efektów projektu pt. „EUWT TATRY jako narzędzie rozwoju i wzmocnienia regionalnej współpracy międzynarodowej” współfinansowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Wsparcie wymiaru samorządowego i obywatelskiego polskiej polityki zagranicznej 2018” jest opracowana Analiza potencjału rozwojowego i kierunków dalszych działań EUWT TATRY w przyszłej perspektywie 2020+.

Przygotowana przez Panią Annę Sowińską analiza podsumowuje dotychczasowy etap działalności EUWT TATRY, omawia potencjał rozwojowy oraz wskazuje kierunki dalszych działań EUWT TATRY w kontekście przygotowań do nowej perspektywy 2021-2027 i projektów rozporządzeń dotyczących polityki spójności. Opracowana analiza stanowić będzie platformę rozwoju dalszej działalności Ugrupowania oraz uzyskania maksymalnego efektu w intensyfikowaniu polsko-słowackiej współpracy.

 

Wyniki opracowanej analizy zaprezentowane zostaną w trakcie międzynarodowej konferencji pn. „EUWT TATRY jako narzędzie rozwoju i wzmocnienia regionalnej współpracy międzynarodowej”, która odbędzie się w dniu 30.11.2018 r. w Ośrodku Współpracy Polsko-Słowackiej w Nowym Targu.

Analiza   pdf

Partnerem projektu, który udzielał wsparcia merytorycznego podczas realizowanego działania jest Gmina Czarny Dunajec.

źródło: http://www.euwt-tatry.eu