Wśród gości na widowni obecni byli Przewodniczący Rady Gminy – Tadeusz Czepiel oraz Dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego – Iwona Wontorczyk, a także przedstawiciele rodzin młodych aktorów.
Prezentacje mają charakter konkursu, dlatego występom przyglądała się komisja w składzie:Maria Garbaruk, Marcin Kudasik i Stanisław Bukowski.
Postanowiono przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
W KATEGORII PRZEDSZKOLA:
I nagroda – Zespół Teatralny „Wesoła Gromadka” z Przedszkola Samorządowego w Czarnym Dunajcu (sztuka pt: Kopciuszek)
II nagroda – Zespół Teatralny „Krokusiątka” ze Szkoły Podstawowej w Podszklu (sztuka pt: W krainie baśni)
III nagroda - Zespół Teatralny „Gwiazdki” z Przedszkola Jana Pawła II w Czerwiennem (sztuka pt: Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków)
W KATEGORII KLAS I – III:
I nagroda – Zespół Teatralny „Rumcajsy” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem (sztuka pt: Kiedyś było jakoś fajniej)
II nagroda – Zespół Teatralny „Smyki” ze Szkoły Podstawowej w Ratułowie (sztuka pt: Dziewczynka z zapałkami)
III nagroda – Zespół Teatralny „Klasy II” ze Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu (sztuka pt: Kopciuszek)
W KATEGORII KLAS IV – VI:
I nagroda – Zespół Teatralny ,,Krokusy” ze Szkoły Podstawowej w Podszklu (sztuka pt:Bajka o sennej nutce)
II nagroda – Zespół Teatralny „Trzynastka” ze Szkoły Podstawowej w Odrowążu (sztuka pt: Zakurzona Królewna)
III nagroda – Zespół Teatralny ,,Solideo” ze Szkoły Podstawowej SPSK Nr 1 w Starem Bystrem (sztuka pt: Zbuntowany Czerwony kapturek)
WYRÓŻNIENIE:
Zespół Teatralny ,,Imaginacja” ze Szkoły Podstawowej SPSK Nr 1 w Starem Bystrem (sztuka pt: Śpiąca Królewna)
W KATEGORII KLASA VII I GIMNAZJALNE ORAZ LICEALNE
Statuetka GRAND PRIX - Zespół Teatralny „Rududu” ze Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu (sztuka pt: Bajki Robotów)
II nagroda – Zespół Teatralny "Bez Nazwy” ze Szkoły Podstawowej w Załucznem (sztuka pt: Krzesło)
III nagroda – Zespół Teatralny "Koneser” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem (sztuka pt: Jak Karolek został Papieżem)
WYRÓŻNIENIE:
Zespół Teatralny ,,Grupa Skałka” ze Szkoły Podstawowej SPSK Nr 2 w Starem Bystrem(sztuka pt: Jak to było z Władkom)
ZA GRĘ AKTORSKĄ:
Patrycja Plucińska - za rolę „Kopciuszek” („Wesoła Gromadka” z Przedszkola Samorządowego w Czarnym Dunajcu)
Lenka Starostka - za rolę „Katarzyny” ((„Wesoła Gromadka” z Przedszkola Samorządowego w Czarnym Dunajcu)
Angelika Tylka - za rolę „Macochy” („Gwiazdki” z Przedszkola Jana Pawła II w Czerwiennem)
Oliwia Król - za rolę „Narrator” („Krokusiątka” ze Szkoły Podstawowej w Podszklu )
Nikola Sproch - za rolę „Śnieżki” („Krokusiątka” ze Szkoły Podstawowej w Podszklu )
Angelika Styrczula – za rolę „Angeliki” (Rumcajsy” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem)
Ania Piczura – za rolę „Ani” (Rumcajsy” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem)
Mariola Zubek - za rolę „Dziewczynki z zapałkami” („Smyki” ze Szkoły Podstawowej w Ratułowie)
Dominika Tylka - za rolę „Andersen” („Smyki” ze Szkoły Podstawowej w Ratułowie)
Natalia Ciesielska - za rolę „Macochy” („Klasy II” ze Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu)
Natalia Gut - za rolę „Nutki Gis” (,,Krokusy” ze Szkoły Podstawowej w Podszklu)
Wiktoria Ciągwa - za rolę „Czerwonego Kapturka” (,,Solideo” ze Szkoły Podstawowej SPSK Nr 1 w Starem Bystrem)
Zuzanna Zielińska - za rolę „Królowej” (,,Imaginacja” ze Szkoły Podstawowej SPSK Nr 1 w Starem Bystrem)
Antonina Mateja - za rolę „Zakurzonej Królewny” („Trzynastka” ze Szkoły Podstawowej w Odrowążu)
Ewa Wróbel - za rolę „Wróżki” (,,Imaginacja” ze Szkoły Podstawowej SPSK Nr 1 w Starem Bystrem)
Kinga Żegleń - za rolę „Władki” (,,Grupa Skałka” ze Szkoły Podstawowej SPSK Nr 2 w Starem Bystrem )
Michał Dusza - za rolę „Narratora” ("Bez Nazwy” ze Szkoły Podstawowej w Załucznem)
Szymon Bilski - za rolę „Stolarza” ("Bez Nazwy” ze Szkoły Podstawowej w Załucznem)
Karolina Grela - za rolę „Trurla” („Rududu” ze Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu)
Aleksandra Grela - za rolę „Klapauciusza” („Rududu” ze Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu)
Jury XXII Gminnych Prezentacji Form Teatralnych Zespołów Szkolnych i Pozaszkolnych, podkreśla bardzo wysoki poziom przeglądu i wyraża uznanie dla wszystkich wykonawców i opiekunów grup teatralnych. Pragnie zachęcić do sięgania po treści bajkowe, baśniowe w swoich prezentacjach teatralnych i zabawy w kręgu fantazji i przenośni, która pobudza wyobraźnię.
Zwycięzcom Grand Prix oraz pierwszych miejsc chcącym zaprezentować się podczas powiatowych eliminacji do Małopolskiego Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK, Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec pokryje koszty transportu oraz przekaże nagrody w postaci biletów na spektakle do Teatru Witkacego w Zakopanem.
Laureaci 1-3 miejsc otrzymują pamiątkowe statuetki i dyplomy.