Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Odblaskowy rajd

2019-09-23 do 2019-10-10 // Oglądano: 761 // Wstecz
Odblaskowy rajdPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 SPSK im. Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystrem po raz czwarty bierze udział w X już edycji małopolskiego Konkursu "Odblaskowa Szkoła". Placówka dwukrotnie zdobyła 1 miejsce w powiecie nowotarskim, a w zeszłym roku uplasowała się w pierwszej dziesiątce- zajmując 7 miejsce i uzyskując tytuł Bezpiecznej szkoły.

W tym roku społeczność podjęła  akcję ponownie. - Już od początku września prężnie działamy podejmując różnorakie inicjatywny. Chcemy nadal uświadamiać szczególnie mieszkańców Gminy Czarny Dunajec - jak również całą Małopolskę - o ważności noszenia elementów odblaskowych - podkreślają pedagodzy ze Starego Bystrego.

W związku z tym 28 września placówka organizuje ODBLASKOWY RAJD ROWEROWY ścieżką rowerową z Czarnego Dunajca w stronę Słowacji – z udziałem rodziców, uczniów i nauczycieli.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do udziału – w tym jakże ważnym dla nas Rajdzie. Przekonajmy wspólnie wszystkich, że odblask może uratować życie.Start w sobotę 28 września 2019 r. o godzinie 9:00 z Czarnego Dunajca.  Z pewnością będą po drodze atrakcje. - Kto nosi odblaski zasługuje na oklaski - puentują nauczyciele i zapraszają do przyłączenia się do akcji.