Na podstawie art. 182 § 1 w związku z art. 181a ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504) Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II postanawia, co następuje:
§ 1.
W celu przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r., powołuje się obwodowe komisje wyborcze, w skład których wchodzą osoby wymienione w załącznikach nr 1 – 23 do postanowienia.
§ 2.
Składy Komisji podaje się do publicznej wiadomości w Biuletynie Informacji Publicznej Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu II oraz Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Czarnym Dunajcu.
§ 3.
Postanowienie wchodzi w życie z dniem podpisania.
Komisarz Wyborczy
w Nowym Sączu II
Piotr Borkowski
Załącznik nr 106
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Remiza OSP, ul. Józefa Piłsudskiego 2A, 34-470 Czarny Dunajec:
1. |
Grzegorz Zbigniew Bobrowski, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam.Czarny Dunajec |
2. |
Jan Klimowski, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam.Czarny Dunajec |
3. |
Maria Rozalia Kukułka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam.Czarny Dunajec |
4. |
Zuzanna Papierz, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Czarny Dunajec |
5. |
Józef Skarżyński, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Czarny Dunajec |
6. |
Maria Irena Szanciło, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY (uzupełnienie składu), zam.Czarny Dunajec |
7. |
Krystyna Dorota Tyza, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Czarny Dunajec |
8. |
Kazimierz Andrzej Zaczyński, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam.Czarny Dunajec |
9. |
Paweł Zygmunt, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Czerwienne |
Załącznik nr 107
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Liceum Ogólnokształcące,
ul. Kmietowicza 2,
34-470 Czarny Dunajec:
1. |
Adam Janusz Chlebek, zgłoszony przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Czarny Dunajec |
2. |
Janina Kazimiera Chlebek, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam.Czarny Dunajec |
3. |
Tadeusz Paweł Kwak, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Czarny Dunajec |
4. |
Katarzyna Anna Lenart, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam.Czarny Dunajec |
5. |
Anna Stanisława Łabuda, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Czarny Dunajec |
6. |
Urszula Mikołajczyk, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Czarny Dunajec |
7. |
Beata Zofia Rawicka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam.Czarny Dunajec |
8. |
Robert Michał Sroka, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam.Czarny Dunajec |
9. |
Anna Tyza-Noga, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY (uzupełnienie składu), zam.Czarny Dunajec |
Załącznik nr 108
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Gminny Zespół Oświatowy
"Dworek", ul. Kolejowa 14,
34-470 Czarny Dunajec:
1. |
Anna Bulas, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Czarny Dunajec |
2. |
Anna Franciszka Cikowska-Ludwik, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Czarny Dunajec |
3. |
Maria Zofia Czech, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Czarny Dunajec |
4. |
Ewa Maria Gogolak, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY (uzupełnienie składu), zam.Czarny Dunajec |
5. |
Aurelia Maria Klimek, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam.Załuczne |
6. |
Maciej Paweł Lenart, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam.Czarny Dunajec |
7. |
Edyta Łowisz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam.Ciche |
8. |
Karolina Anna Migiel, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Czarny Dunajec |
9. |
Monika Szuba, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam.Czarny Dunajec |
Załącznik nr 109
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Remiza OSP, Wróblówka 40a, 34-470 Czarny Dunajec:
1. |
Józef Gogolak, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Czarny Dunajec |
2. |
Marek Jarończyk, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam.Czarny Dunajec |
3. |
Magdalena Katarzyna Kantor-Zakrzewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Wróblówka |
4. |
Barbara Bernadetta Komperda, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam.Wróblówka |
5. |
Ewa Marianna Łyszczarczyk, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam.Czarny Dunajec |
6. |
Marek Stanisław Mazur, zgłoszony przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Pieniążkowice |
7. |
Renata Bogumiła Wajda, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Czarny Dunajec |
Załącznik nr 110
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Szkoła Podstawowa, Pieniążkowice 142, 34-408 Odrowąż:
1. |
Zdzisław Gal, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Pieniążkowice |
2. |
Maria Magdalena Klimowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam.Czarny Dunajec |
3. |
Agnieszka Józefa Kościelniak, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Pieniążkowice |
4. |
Władysława Maśnica, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam.Pieniążkowice |
5. |
Elżbieta Rosińska, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Czarny Dunajec |
6. |
Marcin Kazimierz Szymusiak, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Załuczne |
7. |
Władysława Wacławiak, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam.Podszkle |
Załącznik nr 111
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Szkoła Podstawowa, Dział 9, 34-408 Odrowąż:
1. |
Renata Lucyna Fiedor, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Pieniążkowice |
2. |
Sławomir Stanisław Fiedor, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Pieniążkowice |
3. |
Krystyna Krzanik, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Podczerwone |
4. |
Monika Lenart, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Załuczne |
5. |
Edyta Stanisława Maśnica, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam.Pieniążkowice |
6. |
Zuzanna Gabriela Miętus, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam.Czarny Dunajec |
7. |
Lucyna Halina Zając, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam.Jabłonka |
Załącznik nr 112
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Szkoła Podstawowa, Odrowąż 41, 34-408 Odrowąż:
1. |
Agnieszka Babicz, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Załuczne |
2. |
Janina Gawron, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Odrowąz |
3. |
Gabriela Gonciarczyk, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam.Odrowąż |
4. |
Wojciech Iwan, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Wróblówka |
5. |
Agata Weronika Klimowska, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Czarny Dunajec |
6. |
Marzena Krupa, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam.Odrowąż |
7. |
Halina Stanisława Pilch, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam.Czarny Dunajec |
Załącznik nr 113
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Szkoła Podstawowa, Załuczne 84A, 34-408 Odrowąż:
1. |
Danuta Gal, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Załuczne |
2. |
Aneta Gonciarczyk, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam.Odrowąż |
3. |
Marta Dominika Kucharska-Żądło, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Czarny Dunajec |
4. |
Anita Barbara Nowobilska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam.Czarny Dunajec |
5. |
Wiesława Danuta Pawlikowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Załuczne |
6. |
Bogdan Pęksa, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam.Załuczne |
7. |
Janina Pęksa, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Załuczne |
Załącznik nr 114
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9, Szkoła Podstawowa, Podszkle 47, 34-472 Piekielnik:
1. |
Jan Mateusz Chlebek, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY (uzupełnienie składu), zam.Czarny Dunajec |
2. |
Monika Hoh, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Podszkle |
3. |
Lucyna Anna Hosaniak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Podszkle |
4. |
Łukasz Kondratowicz, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam.Czarny Dunajec |
5. |
Anna Mastela, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Podszkle |
6. |
Ewa Barbara Smardz-Chlebek, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Czarny Dunajec |
7. |
Maria Smorek, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam.Piekielnik |
Załącznik nr 115
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10, Ośrodek Zdrowia, Piekielnik 129c, 34-472 Piekielnik:
1. |
Łukasz Wojciech Dereń, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam.Załuczne |
2. |
Anna Gaździńska, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam.Piekielnik |
3. |
Bożena Janina Gonciarczyk, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Odrowąz |
4. |
Edward Kapałka, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Piekielnik |
5. |
Maria Kąś, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Piekielnik |
6. |
Maria Magdalena Radecka, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam.Piekielnik |
7. |
Dorota Siodłak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam.Piekielnik |
8. |
Gabriela Wątorczyk, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam.Lipnica Mała |
9. |
Julia Anna Wiatrowska, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Czarny Dunajec |
Załącznik nr 116
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11, Szkoła Podstawowa, Piekielnik 202, 34-472 Piekielnik:
1. |
Krzysztof Błęka, zgłoszony przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Załuczne |
2. |
Marzena Anna Handzel, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam.Piekielnik |
3. |
Maria Jarończyk, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam.Czarny Dunajec |
4. |
Tomasz Kapałka, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Piekielnik |
5. |
Lidia Magdalena Spytkowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam.Podszkle |
6. |
Monika Stopka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam.Piekielnik |
7. |
Patrycja Maria Świętek, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Piekielnik |
8. |
Ewa Janina Wiatrowska, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Czarny Dunajec |
9. |
Sebastian Czesław Zahora, zgłoszony przez KW NORMALNY KRAJ, zam.Zubrzyca Górna |
Załącznik nr 117
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12, Remiza OSP, Podczerwone 112, 34-470 Czarny Dunajec:
1. |
Rafał Wojciech Fasiczka, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Czerwienne |
2. |
Kinga Głowacz, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam.Czarny Dunajec |
3. |
Dorota Beata Krok, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam.Czarny Dunajec |
4. |
Beata Teresa Naglak, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Podczerwone |
5. |
Anna Dorota Schull, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Chochołów |
6. |
Danuta Maria Skorupa, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam.Podczerwone |
7. |
Tomasz Jan Turski, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Podczerwone |
Załącznik nr 118
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13, Remiza OSP, Koniówka 215c, 34-470 Czarny Dunajec:
1. |
Waldemar Gołębiewski, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam.Podczerwone |
2. |
Roman Jarosław Krok, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam.Czarny Dunajec |
3. |
Bernadetta Maria Motor-Grelok, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Ratułów |
4. |
Jan Andrzej Obyrtacz, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY (uzupełnienie składu), zam.Koniówka |
5. |
Ryszard Piczura, zgłoszony przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Ciche |
6. |
Monika Anna Sęk, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Koniówka |
7. |
Katarzyna Tylka, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Koniówka |
Załącznik nr 119
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14, Szkoła Podstawowa, Chochołów 184B, 34-513 Chochołów:
1. |
Bogdan Józef Bednarz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam.Chochołów |
2. |
Janusz Andrzej Bobak, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Chochołów |
3. |
Piotr Duraj, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam.Podczerwone |
4. |
Zuzanna Gruszka, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Ciche |
5. |
Halina Jolanta Guńka, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Chochołów |
6. |
Danuta Janina Hudyka, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam.Witów |
7. |
Joanna Barbara Kowalik, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Chochołów |
8. |
Maria Nowak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam.Ciche |
9. |
Anna Szczechowicz, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY (uzupełnienie składu), zam.Chochołów |
Załącznik nr 120
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15, Szkoła Podstawowa Nr 1, Ciche 152, 34-407 Ciche:
1. |
Agnieszka Ewa Bryja, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Stare Bystre |
2. |
Izabela Maria Domagała, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam.Ciche |
3. |
Maria Domagała, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Ciche |
4. |
Ewa Jania, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam.Ciche |
5. |
Halina Mitoraj, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY (uzupełnienie składu), zam.Czarny Dunajec |
6. |
Magdalena Maria Mitoraj, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Czarny Dunajec |
7. |
Barbara Morawa, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam.Czerwienne |
8. |
Paweł Stanisław Pudzisz, zgłoszony przez KW NORMALNY KRAJ, zam.Ciche |
9. |
Krzysztof Adam Staszel, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Ciche |
Załącznik nr 121
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16, Remiza OSP (Ciche Środkowe), Ciche 343B, 34-407 Ciche:
1. |
Kazimierz Tadeusz Gąsienica, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam.Ciche |
2. |
Ewa Zofia Łowisz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam.Ciche |
3. |
Małgorzata Marszałek, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Ciche |
4. |
Marek Mitoraj, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Czarny Dunajec |
5. |
Marek Jacek Molek, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam.Czarny Dunajec |
6. |
Aneta Sproch, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam.Podszkle |
7. |
Magdalena Katarzyna Wietrzyk, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam.Witów |
8. |
Faustyna Lucia Zatłoka, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Czerwienne |
9. |
Małgorzata Iwona Zawodniak, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Ciche |
Załącznik nr 122
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17, Szkoła Podstawowa Nr 3, Ciche 611A, 34-407 Ciche:
1. |
Joanna Fasiczka, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Czerwienne |
2. |
Łukasz Jan Hyrczyk, zgłoszony przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Ciche |
3. |
Andrzej Jania, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam.Ciche |
4. |
Beata Matuszek, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY (uzupełnienie składu), zam.Podczerwone |
5. |
Beata Maria Piekarczyk-Gal, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Podczerwone |
6. |
Edward Staszel, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam.Ciche |
7. |
Helena Ścisłowicz, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Ciche |
Załącznik nr 123
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18, Remiza OSP (Ratułów dolny), Ratułów 110c, 34-407 Ciche:
1. |
Magdalena Monika Bobak, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Ciche |
2. |
Daniel Józef Domagała, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Ciche |
3. |
Anna Jarczyńska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam.Czarny Dunajec |
4. |
Maria Kubasik, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam.Czarny Dunajec |
5. |
Jolanta Bernadetta Lipień, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam.Ratułów |
6. |
Bożena Stanisława Rafacz, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Koniówka |
7. |
Ewelina Paulina Rafacz, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Czerwienne |
8. |
Weronika Maria Stołowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam.Czarny Dunajec |
9. |
Sławomir Paweł Winnicki, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam.Czarny Dunajec |
Załącznik nr 124
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19, Remiza OSP (Ratułów górny), Ratułów 252a, 34-407 Ciche:
1. |
Bożena Barnaś, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam.Piekielnik |
2. |
Barbara Halina Czyszczoń, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Podczerwone |
3. |
Donata Dziubek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam.Piekielnik |
4. |
Weronika Dziubek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam.Piekielnik |
5. |
Kazimiera Katarzyna Leja, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Chochołów |
6. |
Łukasz Łowisz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam.Ciche |
7. |
Maria Katarzyna Łowisz, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Czerwienne |
8. |
Adam Stanisław Łuszczek, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam.Ciche |
9. |
Małgorzata Tylka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Ciche |
Załącznik nr 125
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20, Szkoła Podstawowa Nr 1, Czerwienne 89, 34-407 Ciche:
1. |
Krzysztof Czesław Bartoszek, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN (uzupełnienie składu), zam.Czerwienne |
2. |
Jadwiga Kowalczyk, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam.Stare Bystre |
3. |
Karolina Marianna Leśniak, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Czarny Dunajec |
4. |
Małgorzata Helena Łuszczek, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam.Ciche |
5. |
Małgorzata Maria Miętus, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Czerwienne |
6. |
Zofia Otręba, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Czerwienne |
7. |
Barbara Ewa Rafacz, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Ciche |
Załącznik nr 126
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 21, Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich, Czerwienne 245, 34-407 Ciche:
1. |
Bolesław Długopolski, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Czerwienne |
2. |
Paweł Szymon Kokoszka, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Czerwienne |
3. |
Adam Leja, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY (uzupełnienie składu), zam.Chochołów |
4. |
Joanna Katarzyna Łacek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam.Czerwienne |
5. |
Joanna Maria Mrugała, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Maruszyna |
6. |
Władysław Rafacz, zgłoszony przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Czerwienne |
7. |
Renata Jadwiga Rebidas, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam.Czerwienne |
Załącznik nr 127
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 22, Szkoła Podstawowa Nr 2 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich, Stare Bystre 124, 34-407 Ciche:
1. |
Monika Karolina Czapla, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Koniówka |
2. |
Elżbieta Kowalczyk, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Ciche |
3. |
Małgorzata Maria Leja, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam.Stare Bystre |
4. |
Zofia Leja, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Stare Bystre |
5. |
Wioleta Anna Szlachta, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam.Podszkle |
6. |
Anna Karolina Waśniowska, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam.Stare Bystre |
7. |
Krystyna Stanisława Zatłoka, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Ratułów |
Załącznik nr 128
gm. Czarny Dunajec
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 23, Szkoła Podstawowa Nr 1 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich, Stare Bystre 347, 34-407 Ciche:
1. |
Paulina Maria Bartoszek, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY (uzupełnienie składu), zam.Maruszyna |
2. |
Danuta Boblak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Stare Bystre |
3. |
Aleksandra Maria Czapla, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam.Koniówka |
4. |
Władysława Galica, zgłoszona przez KWW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA, zam.Stare Bystre |
5. |
Weronika Agnieszka Kułach, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam.Stare Bystre |
6. |
Piotr Marek Szczerba, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam.Czarny Dunajec |
7. |
Piotr Jan Zatłoka, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam.Ratułów |
2019-Postanowienie 502_2019 KW II powolanie ObKW | Dodano: 2019-09-23 16:22:04 | Pobrano: 270 // 0.49 MB |