Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Gmina Czarny Dunajec na międzynarodowych targach turystycznych World Travel Show 2019

2019-10-21 do 2019-11-15 // Oglądano: 566 // Wstecz
Gmina Czarny Dunajec na międzynarodowych targach turystycznych World Travel Show 2019Przedstawiciel Gminy Czarny Dunajec wraz z przedstawicielami EUWT TATRY w dniach 18-20 października 2019 r. promował Szlak wokół Tatr na Międzynarodowych Targach Turystycznych World Travel Show 2019, które odbyły się w Nadarzynie k/Warszawy.

Wyjazd na targi był jednym z działań naszego wspólnego projektu pt. „Historyczno-kulturowo-przyrodniczy szlak wokół Tatr – etap III” w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020. Prezentując Szlak wokół Tatr i jego infrastrukturę, przekazywaliśmy odwiedzającym targi również informacje na temat walorów przyrodniczych i kulturowych gmin partnerskich projektu, w tym Gminy Czarny Dunajec.

W trakcie targów uczestniczyliśmy również, w panelu pn. Tworzenie regionów turystycznych w Polsce: niezbędny krok do rozwoju czy utopia?, gdzie prezentowaliśmy tą tematykę z punktu widzenia Szlaku wokół Tatr jako kandydata do Polskiej Marki Turystycznej.: archiwum EUWT TATRY

Projekt pt. „Historyczno-kulturowo-przyrodniczego Szlaku wokół Tatr-etap III” wdrażany jest wspólnie przez 9 partnerów z Polski i ze Słowacji w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja.