Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Spotkanie z martwą naturą

2020-01-23 do 2020-02-15 // Oglądano: 834 // Wstecz
Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie, w którym będziemy mogli zobaczyć prawdziwe oblicze mistrzów pędzla.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem oraz Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu zapraszają do udziału w I Konkursie Plastycznym "Spotkanie z martwą naturą".

Cele konkursu jest popularyzacja tej kategorii artystycznej wśród dzieci i młodzieży, konfrontacja osiągnięć młodzieży uzdolnionej w tej dziedzinie sztuki, wymiana doświadczeń metodycznych i artystycznych nauczycieli, instruktorów prowadzących zajęcia plastyczne.

Uczestnikami mogą być po 2 osoby z danej szkoły od klas IV-VIII Tematem konkursu będzie malarstwo martwej natury: kompozycja przedmiotów nieożywionych.

Warunki uczestnictwa to indywidualne wykonanie przez ucznia jednej pracy w czasie trwania konkursu, w formacie A2 (42x60). Prace nagrodzone i wyróżnione przechodzą na własność organizatora, zwrot pozostałych na pisemny wniosek.

Dane osobowe uczestników będą wykorzystywane w celu wyłonienia zwycięzcy i przekazanie przyznanej nagrody. Przez podanie danych osobowych – uczestnik, jak i jego opiekunowie prawni wyrażają zgodę na ujawnienie tych danych podczas ogłoszenia wyników konkursu, również w mediach i materiałach promocyjnych organizatora.

Konkurs odbędzie się 12 marca 2020 roku na sali widowiskowej w budynku Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu. Czas trwania: 8.00 – 11.00 (malowanie prac), po wykonaniu prac ocena i rozdanie nagród. W skład komisji wejdą: przedstawiciele placówki organizującej konkurs, nauczyciele plastycy, artyści plastycy, osoba odpowiedzialna za konkurs: Janina Hawryła - Naglak. Prace będą oceniane w kategoriach wiekowych IV – V, VI-VIII. Organizatorzy konkursu przyznają autorom prac nagrody i wyróżnienia w formie rzeczowej oraz dyplomy.

UWAGA! Uczniów należy zgłosić w formie elektronicznej na adres e- mail szkoły: szkola1ciche@o2.pl do 24 lutego, z dopiskiem „Konkurs Martwa natura”. Zastrzegamy, że jeśli ilość zgłoszonych szkół będzie niewielka, wówczas zwiększymy ilość osób do 3. Organizator zapewnia materiały potrzebne do wykonania prac (farby plakatowe lub akrylowe, pędzle, kubki oraz palety).

Organizator zapewnia też drobny poczęstunek.

Karta Zgłoszenia w załączniku


docxI GMINNY KONKURS PLASTYCZNY-1.
Dodano: 2020-01-23 13:57:23Pobrano: 289 // 0.02 MB