Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Gratulacje z okazji jubileuszu 100-ch urodzin Pani Marty

2020-02-26 do 2020-05-01 // Oglądano: 890 // Wstecz
Gratulacje z okazji jubileuszu 100-ch urodzin Pani MartyW dniu 25 lutego Wójt Gminy Pan Marcin Ratułowski, wspólnie z Panem Antonim Karlakiem Wójtem Gminy Jabłonka uczestniczył w uroczystym spotkaniu z Panią Martą Kipta, która w tej dacie ukończyła 100 lat życia. Z jubileuszowymi życzeniami udali się obydwaj włodarze, gdyż Pani Marta, choć obecnie mieszka w Chyżnym w Gminie Jabłonka, urodziła się i znaczną część życia spędziła na terenie naszej Gminy.

W czasie wizyty wójtowie wręczyli Jubilatce dyplomy gratulacyjne wystosowane przez Prezesa Rady Ministrów i Wojewodę Małopolskiego, a także przygotowane przez gminy. Prócz dyplomów przekazano upominki i kwiaty. Do życzeń dołączyły się Panie reprezentujące Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Pani Marta mimo upływu lat nie narzeka na zdrowie i promieniuje pogodą ducha! Przebywając wśród najbliższych cieszy się każdym dniem !

Ze swej strony składamy serdeczne gratulacje! Życzymy jeszcze wielu wspaniałych lat, w zdrowiu, w atmosferze rodzinnego ciepła: niechaj każdy dzień przynosi wiele radości i szczęścia!