Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Z modlitewną pamięcią

2020-06-05 do 2020-06-19 // Oglądano: 331 // Wstecz
Z modlitewną pamięciąNajbliższa rodzina, społeczność nauczycielska, przedstawiciele czarnodunajeckiego samorządu upamiętnili dyrektora SP CICHE 1 Zbigniewa Ramskiego. Ceniony pedagog odszedł 10 lat temu.

W skromnych uroczystościach, oprócz najbliższej rodziny i społeczności nauczycielskiej wzięli udział przedstawiciele samorządu Gminy Czarnego Dunajca na czele z przewodniczącym Rady Gminy Tadeuszem Czepielem. Byli obecni radni Zofia Kierkowska i Bogumiła Kokoszka oraz Kazimierz Dzielski i Krzysztof Bartoszek.

Radni w imieniu dyrektor GZO Iwony Wontorczyk i współpracowników złożyli wiązankę kwiatów. Znicze pamięci zapalił także Tadeusz Rafacz, przewodniczący Rady Powiatu Nowotarskiego. Zmarły dyrektor był radnym powiatowym.

Na Mszy św. i przed jego grobem w intencji dyrektora modlili się też nauczyciele i pracownicy SP CICHE 1. Obecni byli również emerytowani pedagodzy i ci, którzy nadal czynnie pracują w innych placówkach, a dawniej współpracowali ze zmarłym dyrektorem.

Na zakończenie przyszedł czas na mały poczętunek, który był jeszcze okazją do dalszych wspomnień o Świętej Pamięci dyrektorze Zbigniewie Ramskim.