Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty, Drodzy Rodzice i Uczniowie

2020-06-26 do 2020-07-16 // Oglądano: 219 // Wstecz
Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty, Drodzy Rodzice i UczniowieZ okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 życzę całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom placówek oświatowych wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Życzę również udanego wypoczynku, a także regeneracji sił, by w przyszłym roku szkolnym mogli Państwo dalej podejmować trud wychowania młodego pokolenia, szczególnie teraz w tych ciężkich warunkach związanych z obostrzeniami przez Covid-19.

Drodzy uczniowie, pragnę pogratulować Wam wytrwałości i konsekwencji w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu talentów. Przed Wami czas swobody i wypoczynku. Wypoczywajcie więc i gromadźcie siły na nowy rok szkolny 2020/2021. Szczególne podziękowania za trud i pracę kieruję do uczniów, którzy w tym roku szkolnym są stypendystami Wójta Gminy Czarny Dunajec. W związku z pandemią Covid-19 nie dane nam było wspólnie świętować waszych sukcesów, ale mam nadzieję, że w terminie późniejszym się spotkamy. Życzę Wam pięknej pogody, wspaniałych przygód, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły.

Drodzy absolwenci dla Was zakończył się pewien etap życia, przed Wami  kolejny krok na drodze edukacji. Wykorzystajcie go jak najlepiej. Spotykajcie w swoim życiu życzliwych ludzi, którzy będą Was wspierać w podejmowanych działaniach. Bądźcie dojrzali, pomysłowi, kreatywni i godnie reprezentujcie swoją szkołę, rodzinę i naszą gminę.

Słowa podziękowania i życzenia kieruję również do Rodziców, którzy zawsze wspierają działania szkół, służą swoją radą i pomocą, a w szczególności w tym trudnym czasie, w którym przyszło nam pracować.

 

Marcin Ratułowski

Wójt Gminy Czarny Dunajec

 Iwona Wontorczyk

Dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego w Czarnym Dunajcu