ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Rozpoczęcie roku szkolnego

2020-09-01 do 2020-09-15 // Oglądano: 157 // Wstecz
Rozpoczęcie roku szkolnegoSzanowni Nauczyciele, Pedagodzy i Wychowawcy!
Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
Pracownicy Administracji i Obsługi!
Drodzy Uczniowie!

Za nami okres wakacji i związanej z tym beztroski, która jednak miała inny wymiar w tym roku, z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa.

Przed nami nowy rok szkolny 2020/2021, który stawia nas w nietypowej i trudnej sytuacji związanej z trwającą epidemią. Gorąco apeluję do wszystkich o bezwzględne przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego. Pozwoli to w znaczny sposób zmniejszyć ryzyko zakażenia i sprawi, że zdołamy kontynuować jak najdłużej naukę w szkole w trybie stacjonarnym. Po wielu tygodniach zdalnego nauczania i izolacji, wszyscy pragniemy powrotu do normalności. Dlatego bądźcie odpowiedzialni za siebie i innych. Bezwzględnie stosujcie się do zasad wydanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego oraz reguł bezpieczeństwa określonych bezpośrednio przez dyrektorów szkół.Poważnie podchodząc do zagrożenia koronawirusem, postępując uczciwie
i rozsądnie, przetrwamy ten rok szkolny w stacjonarnej formie nauczania, czego sobie i Państwu życzę.

 

Jestem przekonany, że wakacyjny odpoczynek pozwolił Wam nabrać sił, aby rozpocząć nowy rok szkolny i podjąć związane z nim wyzwania.

Drodzy Uczniowie, życzę Wam, aby nowy rok szkolny był lepszy od poprzedniego. Niech obfituje w sukcesy i przynosi jak najmniej problemów i zmartwień. Wykorzystajcie w pełni czas przeznaczony na naukę, rozwijajcie swoje zainteresowania artystyczne i sportowe, oraz właściwie decydujcie o dalszych losach edukacyjnych i zawodowych. Was, drodzy Pierwszoklasiści, serdecznie witam w szkolnej społeczności i życzę, aby czas spędzony
w szkole obfitował w nowe doświadczenia, wiedzę, a także przyjaźnie.

Szanowni Rodzice i Opiekunowie życzę Wam, abyście rok szkolny 2020/21 przeżyli w zdrowiu i spokoju, przynosząc z wywiadówek same dobre wiadomości. Aby każde, nawet najmniejsze, osiągnięcie dziecka było powodem do Waszej dumy i satysfakcji, a współpraca ze społecznością szkolną układała się pomyślnie.

Drogim Nauczycielom, Pedagogom i Wychowawcom dziękuję za pracę na rzecz kształcenia młodego pokolenia. Życzę Wam, aby Wasza praca budziła uznanie wśród szkolnej społeczności oraz była nieustannym źródłem zadowolenia i satysfakcji.

Szanowni Pracownicy Administracji i Obsługi składając wyrazy uznania za Wasze zaangażowanie w życie szkoły, życzę Wam dobrej współpracy w całym roku szkolnym.

Z okazji nowego roku szkolnego 2020/2021 wszystkim życzę dużo zdrowia, wytrwałości
i pomyślności w realizacji wszystkich planów.

 

Marcin Ratułowski
Wójt Gminy Czarny Dunajec