Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Informacja dotycząca projektu pn.: "Odnawialne źródła energii szansą poprawy jakości powietrza na Podhalu"

2011-08-30 do 2011-09-30 // Oglądano: 3114 // Wstecz
Informacja dotycząca projektu pn.: "Odnawialne źródła energii szansą poprawy jakości powietrza na Podhalu"Informujemy, że;
W związku z trwającą procedurą przetargową dla zadania Dostawa i montaż kolektorów słonecznych w budynkach odbiorców indywidualnych i obiektach użyteczności publicznej gminy Czarny Dunajec w ramach projektu pn.: "Odnawialne źródła energii szansą poprawy jakości powietrza na Podhalu", przesunięciu ulega termin dokonania drugiej wpłaty raty, który zgodnie z umową przypadał na dzień 30.09.2011 r.

W przypadku domostw w których kolektory słoneczne zostaną zamontowane do dnia 31.12.2011 r. (zgodnie z przedstawionym harmonogramem przez Wykonawcę)  termin dokonania wpłaty raty będzie przypadał na dzień nie wcześniej jak 31.10.2011 r. W celu wprowadzenia powyższej zmiany zostaną sporządzone aneksy do wcześniej zawartych umów.

Jednocześnie prosimy o zgłoszenie domostw w których konieczne jest wcześniejsze zamontowanie zestawu solarnego spowodowane m.in. wstrzymaniem prac remontowych lub koniecznością wymiany zasobnika ciepłej wody użytkowej. Po dokonaniu oględzin przez Komisję kontrolną i potwierdzeniu stanu faktycznego powyższe domostwa zostaną potraktowane priorytetowo.