Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Halowe mistrzostwa gminy – szkoły podstawowe

2013-04-17 do 2013-05-01 // Oglądano: 3143 // Wstecz
Halowe mistrzostwa gminy – szkoły podstawoweWe wtorek, 9 kwietnia, na halach sportowych w Czarnym Dunajcu i Cichem odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec gimnazjów. Organizatorem turnieju był Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji Gminy. Koordynatorem zawodów był Marek Szuba.

W zawodach startowało dwanaście zespołów walczących w czterech grupach, których zwycięzcy spotkali się w finale. W wyniku zaciętej rywalizacji ustalono następującą kolejność końcową:

Miejsce

Szkoła

1

Ciche 1

2

SPSK Stare Bystre

3

Czarny Dunajec

4

Ratułów

5-8

Chochołów

 

Podczerwone

 

Piekielnik

 

Ciche 2

9-12

SPSK Czerwienne

 

Czerwienne 1

 

Podszkle

 

Pieniążkowice

 

Zwycięska drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Cichem wystąpiła w składzie: Patryk Skóbel, Damian Jabłoński, Dawid Leja, Patryk Rafacz, Marcin Domagała, Marcin Piszczek, Szymon Styrczula, Tomasz Ratułowski i Jakub Strączek. Opiekunem drużyny jest Wojciech Kosakowski. Królem strzelców został Damian Jabłoński a najlepszym zawodnikiem turnieju Patryk Skóbel – obaj reprezentują SP nr 1 w Cichem. Zwycięskie zespoły od I do III miejsca włącznie otrzymały Puchary Wójta Gminy Czarny Dunajec. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a zawodnicy posiłki i napoje.

say