Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Nagrody Wójta

2014-10-29 do 2014-11-15 // Oglądano: 3727 // Wstecz
Nagrody WójtaDzień Edukacji Narodowej to tradycyjna okazja do wręczenia nagród Wójta Gminy. Tradycyjnie obywa się to podczas oficjalnych gminnych obchodów tego święta. Miejscem tegorocznego spotkania był Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Czarnym Dunajcu.

Z rąk wójta Józefa Babicza oraz przedstawicieli władz samorządowych nagrody otrzymali: Iwona Florczyk - dyrektorka SP w Odrowążu, Ewa Palenik – dyrektorka Zespołu Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Czarnym Dunajcu, Krzysztof Kula – dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Cichem, Krystyna Chowaniec – dyrektorka SP w Podszklu, Iwona Kosakowska – dyrektorka Zespołu Szkół w Ratułowie, Bogdan Tyrybon – dyrektor Zespołu Szkół w Piekielniku, Stanisław Chowaniec – dyrektor SP w Chochołowie, Grażyna Komperda – dyrektorka SP w Pieniążkowcach, Ewa Vermessy-Gruber – dyrektorka SP w Podczerwonem, Wacław Sajdak – dyrektor Gimnazjum w Załucznem, Anna Jakubiec – dyrektorka SP nr 3 w Cichem, Maria Miętus – dyrektorka SP nr 1 w Czerwiennem, Maria Domagała – dyrektorka Zespołu Szkół nr 2 w Cichem. Ponadto Nagrody Wójta otrzymali również: Marta Sadowa-Chorąży - nauczycielka Zespołu Szkół nr 2 w Cichem, Tomasz Turski - nauczyciel Zespołu Szkół nr 2 w Cichem, Teresa Rozmus - nauczycielka Zespołu Szkół w Czarnym Dunajcu, Monika Czapla - nauczycielka Zespołu Szkół w Czarnym Dunajcu, Marek Skupień - nauczyciel Zespołu Szkół w Czarnym Dunajcu, Maria Stoch - nauczycielka SP w Odrowążu, Edyta Banaś - nauczycielka Zespołu Szkół w Ratułowie, Daniel Domagała - nauczyciel Zespołu Szkół w Ratułowie i Wojciech Kosakowski - nauczyciel Zespołu Szkół nr 1 w Cichem.

Dla trójki nauczycieli Gminny Dzień Edukacji to także powód do innej satysfakcji - otrzymali nadane oficjalnie kolejne stopnie awansu zawodowego to jest nauczyciela mianowanego i złożyli stosowne ślubowanie. Są to: Aleksandra Komperda i Daniel Domagała z Zespołu Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Ratułowie oraz Agata Klimowska z Zespołu Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Czarnym Dunajcu. Osobom nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy a wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty życzymy dużo sił i zdrowia w trudnej pracy z dziećmi i młodzieżą.

Say