Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Złote Gody w Gminie Czarny Dunajec

2015-11-03 do 2015-11-17 // Oglądano: 2322 // Wstecz
Złote Gody w Gminie Czarny Dunajec22 pary małżeńskie zamieszkałe na terenie Gminy Czarny Dunajec obchodzą w tym roku złote gody, czyli jubileusz 50 – lecia pożycia małżeńskiego.

W związku z tym, 3 listopada, na sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec odbyła się wyjątkowa uroczystość, podczas której Wójt Gminy Czarny Dunajec Józef Babicz wręczył szanownym jubilatom „Medale za długoletnie pożycie małżeńskie” nadane na wniosek władz gminy przez prezydenta RP.

W spotkaniu udział wzięli także Przewodniczący Rady Gminy Stanisław Gonciarczyk, Skarbnik Stanisława Pilch i wieloletnia Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Józefa Rafacz. Nie zabrakło gratulacji i podziękowań. Wszystkie pary otrzymały także okolicznościowe upominki i kwiaty.

Spotkanie uświetnił zespół regionalny „Turnie” ze Starego Bystrego.

W 2015 r. jubileusz 50 - lecia pożycia małżeńskiego obchodzili Anna i Józef Barnasiowie z Piekielnika, Anna i Władysław Basiorkowie z Cichego, Stanisława i Władysław Bielańscy z Odrowąża, Genowefa i Władysław Długopolscy ze Starego Bystrego, Stanisława i Stanisław Duszowie z Odrowąża, Władysława i Jan Fatlowie ze Starego Bystrego, Zofia i Stanisław Gackowie ze Starego Bystrego, Maria i Jan Hornikowie z Czarnego Dunajca, Maria i Michał Jakubczakowie z Czarnego Dunajca, Marianna i Stanisław Kaniowie z Podczerwonego, Wiktoria i Józef Kapołkowie, Anna i Stanisław Kluskowie z Piekielnika, Ludwika i Stanisław Łasiowie z Odrowąża, Waleria i Karol Orszulakowie z Cichego, Maria i Stanisław Palarzowie, Michalina i Władysław Pardołowie, Bronisława i Jan Pechowie, Józefa i Józef Podczerwińscy, Antonia i Andrzej Słodyczkowie, Władysława i Andrzej Styrczulowie z Cichego, Zofia i Stanisław Tyrałowie oraz Bronisława i Władysław Zubkowie z Czarnego Dunajca.

Fot. Piotr Duraj