Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Nowy samochód asenizacyjny w Gminie Czarny Dunajec

2017-03-08 do 2017-04-26 // Oglądano: 2620 // Wstecz
Nowy samochód asenizacyjny w Gminie Czarny DunajecWójt Gminy Czarny Dunajec zakupił w roku 2017 fabrycznie nowy samochód asenizacyjny marki MAN z napędem 4x4 z beczką o pojemności 6 m3 za kwotę 469 650,90 zł.

Świadczeniem usług w zakresie opróżniania szamb z gospodarstw domowych zajmować się będzie Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne z siedzibą w Nowym Targu.

Cena ryczałtowa wynosi 21,60 zł brutto za 1 m3 nieczystości, przy czym minimalna ilość wywożonych nieczystości wynosi 3 m3 /miesiąc.

Przed skorzystaniem z usługi należy złożyć Wniosek o zawarcie umowy ryczałtowej o opróżnianie zbiornika bezodpływowego dostępny na stronie PPK Sp. z o.o. Podpisanie umowy ryczałtowej będzie możliwe po weryfikacji wniosku w terenie.

Wszyscy zainteresowani mieszkańcy posiadający zbiorniki na nieczystości ciekłe /szamba/ zamieszkujący w miejscowościach gdzie nie ma kanalizacji sanitarnej, mogą zamówić usługę w Przedsiębiorstwie Komunalnym.

Szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 18-265-39-94 w godzinach od 7:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku.

Link do wniosku o zawarcie umowy ryczałtowej o opróżnianie zbiornika bezodpływowego:

http://eppkpodhale.pl/pl/druki-do-pobrania.html