Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Sukces zawodników czarnodunajeckiego CKF Maximus w Pradze

2017-10-23 do 2017-11-06 // Oglądano: 1407 // Wstecz
Sukces zawodników czarnodunajeckiego CKF Maximus w PradzeZawodnicy CKF Maximus Czarny Dunajec tym razem udali się na Mistrzostwa Świata federacji WUAP w Pradze, które odbyły się 17 października 2017 r.

Zawody pod względem ilości i poziomu zawodników były na najwyższym poziomie. Bardzo surowe i nieuznające jakichkolwiek uchybień sędziowanie spowodowało, że zawodnicy mocno obniżyli pierwsze podejścia, bojąc się spalonych zaliczeń.

CKF Maximus reprezentowały Gabriela Gacek, Joanna Gawron, Renata Zapała i ich trener Robert Nemś, który jest czynnym zawodnikiem.

- Wróciliśmy bardzo zadowoleni z wyników z tych mistrzostw. Podium to ukraszenie ciężkiej przygotowawczej pracy. Trema mobilizowała i przyczyniła się do odniesionych sukcesów. Gabriela Gacek zdobyła tytuł Mistrza Świata i ustanowiła nowy rekord świata. Joanna Gawron i Renata Zapała wywalczyły srebra, a ja zdobyłem tytuł Mistrza Świata i ustanowiłem kolejny rekord świata – mówi zadowolony Robert Nemś.

- Bardzo chcieliśmy podziękować Wiesławowi Miętusowi (Pagasiowi) - właścicielowi okręgowej stacji diagnostycznej i myjni bezdotykowej w Cichem za pomoc w organizacji wyjazdu na te zawody, Dziękujemy też Gminie Czarny Dunajec za ufundowanie koszulek startowych – mówi Robert Nemś.