Strona archiwalna. Aktualna strona Gminy Czarny Dunajec kliknij tutaj
ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
resetpowiększdrukuj

Kochanym Mamom

2019-06-10 do 2019-06-24 // Oglądano: 799 // Wstecz
Kochanym MamomW środę, 29 maja, uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klas I-III zaprosili swoje Mamy na uroczystość z okazji ich święta.

Odświętnie ubrane i mocno podekscytowane najmłodsze dzieci wyrecytowały wierszyki, zaśpiewały piosenki a nawet „upiekły tort” swoim mamom. Dzielne maluchy pokonały tremę i uroczyście obiecały już mniej psocić.

Następnie klasa I zaprezentowała swoje umiejętności teatralne w inscenizacji bajki pt. „Kopciuszek na wesoło”. Mali aktorzy na chwilę przenieśli swoich widzów w świat pełen czarów, gdzie spełniają się marzenia i sny. Pozostając w magicznym klimacie uczniowie klas II i III zabrali mamy w muzyczną podróż dookoła świata. Odwiedziliśmy Indie, Grenlandię oraz Afrykę, a następnie wróciliśmy do domu, bo na żeglarzy czekała już z kolacją mama.

Po występach dzieci złożyły mamom życzenia, zaśpiewały „Sto lat” i wręczyły drobne, przygotowane przez siebie podarki. Mamy zostały także zaproszone na poczęstunek przygotowany przez uczniów klas I-III.

Pan Dyrektor podziękował wszystkim gościom za przybycie na uroczystość i tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego pięknego dnia.